Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel telescoop
Resultaat: 75 EUR

Mooie oude spiegel telescoop, gemerkt Japan, op houten statief. Alle onderdelen lijken te werken (functies niet getest). Hoogte (met ingeschoven poten) ca. 100cm. Afmetingen "buis" telescoop 86xø14,5c...

Bontjas
Resultaat: 75 EUR

Lange bontjas met knopen en bonte kraag, in goede staat 116cm.

Kapmes
Resultaat: 70 EUR

Oud antiek Indonesisch kapmes (parang) in goede originele staat 67,5cm

3 Bijbels
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke bijbels, Staten Generaal vol met gravures 1810 J Brandt en zoon, Staten Generaal te Haarlem JOH Enschede en zonen met zilveren slot, Staten generaal 1884 met gouden slot Cond:R/G 13-18cm

Kleine petroleumlamp, rood/messing
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm.

2 Cloissone vazen, 20e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee oude antieke Cloissone vazen met drakendecor, fijne kwaliteit(vaas iets beschadigd bovenrand) 25,5x12ø Cond:R/G

Russische lakwerkdoos
Resultaat: 70 EUR

Russische lakwerkdoos gesigneerd, 20e eeuw, man met boog en uil met schat in de boom in goede staat 15,5x8x3,5cm

Deurslot
Resultaat: 70 EUR

Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11

Figuur die een olielamp vasthoud
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1890 met blauw porseleinen reservoir en mat glazen gegraveerde bol, mannen figuur compositiemetaal in goede staat 71cm Cond:G

2 Kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G

Mahonie theekistje
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm

2 Bestekcassettes met plated bestek
Resultaat: 65 EUR

Twee bestekcassettes met verzilverd bestek, bestaande uit een 6 persoons bewerkt bestek, 50 delig, met fraaie florale bewerking en een klein doosje met taartbestek, Gero Alpaca, Art Deco stijl. Cond.:...

Bronzen wierookpot
Resultaat: 60 EUR

Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø

Lamp met beeld
Resultaat: 60 EUR

Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm

Flacon, koraalkleurig
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese koraal kleurige bewerkte snuffbottle gesigneerd, figuren en landschapsdecor 6,7cm Cond:G

2 Gewichtensetjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude gewichtensetjes, twee houten houders met messing beslag 1e helft 20e eeuw 1-100 gr 12-14cm Cond:G

2 Koperen haardbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil staande majolica petroleumlamp, omstreeks 1900 met floraal- en zweepslagdecor, in goede staat 55x26cm

Hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen hanglamp met kristal, 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x64ø

Flacon met oranje/gele bol
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G

Antieke trommel
Resultaat: 60 EUR

Antieke trommel omstreeks 1900 van hout, met originele lederen riem en messing houder met drumstokken (mogelijk regiments trommel Duitsland) in goede originele staat 30x35øcm

Antieke stolp
Resultaat: 60 EUR

Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm

4 Knipmutsen
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke knipmutsen twee hoeden dozen, schort en linten 10x38x27cm Cond:R/G

Lamp
Resultaat: 60 EUR

Grote ijzeren met bronzen kroonluchter 20e eeuw in renaissance stijl 6 lichts Cond:G

6 Romeinse bodemvondsten
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G

Gietijzeren etageretafel
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren bijzettafel 19e eeuws met drie etages, bewerkte bladen met floraal decor (gemerkt) in goede originele staat, 78cm Cond:G

Chinees lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese hanglamp omstreeks 1930 met beschilderde glazen lamellen en bewerkt hout, en kralen strengen, 1 venster mist, 1 lichts 44x35ø Cond:R/G

Lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing Art Deco lamp omstreeks 1920 6 lichts zonder glazen kappen 56x59ø in goede staat

2 Cloisone vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Messing tafellamp
Resultaat: 55 EUR

Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G

6 Koperen pannen
Resultaat: 55 EUR

Lot van zes oude koperen pannen 15-28cm Cond:G

Chinees sieradenkistje, messing beslag
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm

Divers antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G

Geelkleurige koffiekan
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame geel beschilderde tinnen Empire kraantjeskan omstreeks 1820 in goede staat 42cm Cond:G

Theestoof met open spijlen
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak en hengsel en spijlen 45x36ø in goede staat

2 Oude haardplaten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Kroonluchter Barokstijl
Resultaat: 50 EUR

Grote messing barokstijl kroonluchter 20e eeuw, 14 lichts, mooie kwaliteit, in zeer goede staat 80x77ø

2 Messing kandelaars, 5-lichts
Resultaat: 50 EUR

Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G

5 Delen brons & koper
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen oud antiek koperwerk, 9 lichts kandelaar, 1 lichts kandelaar, Chinese bronzen wierookbrander, en Oosterse plated houder 8-32cm Cond:G

Typmachine, Rheinmetall-Borsig
Resultaat: 50 EUR

Oude vooroorlogse Duitse Rheinmetall Borsig typemachine in goede staat 25x39x37cm

3 Camera's + 1 verrekijker
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...

3 hoge hoeden
Resultaat: 50 EUR

Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm

11 Diverse flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 11 flessen rode wijn:

Relikwie houder, vorm van een kruis
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing vergulde relikwie houder, omstreeks 1900 in de vorm van een heilig kruis(krasjes op bol middenstuk) 43cm Cond:R/G

4 Oude reclameborden
Resultaat: 50 EUR

Vier oude metalen reclameborden, Fiat oldtimers, Pepsi cola, Marilyn Monroe, Vivian Leigh en Marlon Brando, 40x60cm Cond:R/G

2 Koperen bakken
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Opgezette hertenkop
Resultaat: 50 EUR

Antieke opgezette edelhertenkop op houten plaquette 1e helft 20e eeuw 81x46x47cm Cond:G

6 delen Plated
Resultaat: 50 EUR

Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm