Mooie oude spiegel telescoop, gemerkt Japan, op houten statief. Alle onderdelen lijken te werken (functies niet getest). Hoogte (met ingeschoven poten) ca. 100cm. Afmetingen "buis" telescoop 86xø14,5c...
Drie antieke bijbels, Staten Generaal vol met gravures 1810 J Brandt en zoon, Staten Generaal te Haarlem JOH Enschede en zonen met zilveren slot, Staten generaal 1884 met gouden slot Cond:R/G 13-18cm
Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm.
Twee oude antieke Cloissone vazen met drakendecor, fijne kwaliteit(vaas iets beschadigd bovenrand) 25,5x12ø Cond:R/G
Russische lakwerkdoos gesigneerd, 20e eeuw, man met boog en uil met schat in de boom in goede staat 15,5x8x3,5cm
Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1890 met blauw porseleinen reservoir en mat glazen gegraveerde bol, mannen figuur compositiemetaal in goede staat 71cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theekist en twee ovale mahoniehouten opberghouders omstreeks 1900 in goede staat 9-16cm
Twee bestekcassettes met verzilverd bestek, bestaande uit een 6 persoons bewerkt bestek, 50 delig, met fraaie florale bewerking en een klein doosje met taartbestek, Gero Alpaca, Art Deco stijl. Cond.:...
Chinese bronzen wierook dekselpot met Foo hond 18e-19e eeuws (zonder hengsel) verder in goede staat 14x8,5ø
Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm
Oude Chinese koraal kleurige bewerkte snuffbottle gesigneerd, figuren en landschapsdecor 6,7cm Cond:G
Twee oude gewichtensetjes, twee houten houders met messing beslag 1e helft 20e eeuw 1-100 gr 12-14cm Cond:G
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G
Antieke Jugendstil staande majolica petroleumlamp, omstreeks 1900 met floraal- en zweepslagdecor, in goede staat 55x26cm
Oude bronzen hanglamp met kristal, 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x64ø
Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G
Antieke trommel omstreeks 1900 van hout, met originele lederen riem en messing houder met drumstokken (mogelijk regiments trommel Duitsland) in goede originele staat 30x35øcm
Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm
Vier antieke knipmutsen twee hoeden dozen, schort en linten 10x38x27cm Cond:R/G
Grote ijzeren met bronzen kroonluchter 20e eeuw in renaissance stijl 6 lichts Cond:G
Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G
Gietijzeren bijzettafel 19e eeuws met drie etages, bewerkte bladen met floraal decor (gemerkt) in goede originele staat, 78cm Cond:G
Antieke Chinese hanglamp omstreeks 1930 met beschilderde glazen lamellen en bewerkt hout, en kralen strengen, 1 venster mist, 1 lichts 44x35ø Cond:R/G
Antieke messing Art Deco lamp omstreeks 1920 6 lichts zonder glazen kappen 56x59ø in goede staat
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G
Oud Chinees sieraden opbergkistje met Jade Plaquettes, koper bewerkt beslag en lades, 20e eeuw in goede staat 20x14x11cm
Zestien delen antiek tin 18e/19e eeuws o.a. brandewijnkom, borden, blaker, lepels, dekselpot, klepkan Cond:R/G
Zeldzame geel beschilderde tinnen Empire kraantjeskan omstreeks 1820 in goede staat 42cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak en hengsel en spijlen 45x36ø in goede staat
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Grote messing barokstijl kroonluchter 20e eeuw, 14 lichts, mooie kwaliteit, in zeer goede staat 80x77ø
Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G
Vijf delen oud antiek koperwerk, 9 lichts kandelaar, 1 lichts kandelaar, Chinese bronzen wierookbrander, en Oosterse plated houder 8-32cm Cond:G
Oude vooroorlogse Duitse Rheinmetall Borsig typemachine in goede staat 25x39x37cm
Kavel van 1 verrekijker ( Horizon antireflex triple tested 8x40 veldkijker) en 3 camera's (1x Olympus OM-1, 1x Regula Sprinty en 1x Welta Junior), allen met hoes en 1 grote tas. Cond.: R-G (functies n...
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Antieke messing vergulde relikwie houder, omstreeks 1900 in de vorm van een heilig kruis(krasjes op bol middenstuk) 43cm Cond:R/G
Vier oude metalen reclameborden, Fiat oldtimers, Pepsi cola, Marilyn Monroe, Vivian Leigh en Marlon Brando, 40x60cm Cond:R/G
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Antieke opgezette edelhertenkop op houten plaquette 1e helft 20e eeuw 81x46x47cm Cond:G
Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm