Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porselein vitrine
Resultaat: 400 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...

Kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Chiffoniere
Resultaat: 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Tibetaanse paravent
Resultaat: 400 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Mahonie hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Italiaanse lans, 3-tand
Resultaat: 395 EUR

Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm

Odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 390 EUR

Fraaie kristallen odeurflacon met gouden, 585/000, montuur. Eivormige liggende flacon met gouden montuur en kraag voorzien van o.a. een meander bewerking. Voorzien van binnenstop. 2x4,5x7,5 cm. Cond.:...

Eikenhouten betaaltafel
Resultaat: 390 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm

Engelse sextant
Resultaat: 380 EUR

Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G

Gouden ring saffier briljant
Resultaat: 375 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Ring met ronde rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 6.5 mm, met daaromheen 8 briljanten. ø kop 11 mm. ca 4.7 gr. ...

Gouden creolen met briljant
Resultaat: 375 EUR

Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...

Groot schilderij
Resultaat: 375 EUR

Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

H. van Meegeren
Resultaat: 375 EUR

Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G

Miniatuur, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...

Onduidelijk gesigneerd, bomschuiten
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Grote antieke Chinees ivoren figuur
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G

Electrische fiets
Resultaat: 375 EUR

Electrische fiets

Bureau met bureaustoel
Resultaat: 375 EUR

Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...

Perzische kamelenzak, Dagestan sumak
Resultaat: 375 EUR

Oude dubbele Perzische kamelenzak met moci, fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.

Antiek collier met diamant, witgoud
Resultaat: 365 EUR

Bijzondere hanger Art Deco met diamant, parel en rode steen bevestigd aan een WG 750/000 collier. Grote langwerpige hanger met peervormig gefacetteerde roodroze steen, 14x27 mm. Aan de bovenzijde van ...

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 360 EUR

Antieke 835/000 zilveren brandewijnkom met fraai drijfwerk van mascarons en florale motieven voorzien van platte opengewerkte oren, onbekende merken.252gr

Schilderij, van Trirum (groot)
Resultaat: 360 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Gouden oorstekers met briljant
Resultaat: 350 EUR

Gouden creolen, 750/000, met 14 briljanten sierlijk in het goud gezet met een brede rand. totaal ca 0.51 ct. TW/SI. 14x4 mm ca 3,7 gr.

Odeurflacon zilver/verg. en granaat
Resultaat: 350 EUR

Fraai klein odeurflacon met zilver verguld montuur bezet met granaatjes. Klein met facetjes geslepen kristallen flacon gevat in een zilver verguld montuur, bezet met granaten. De dop en de kraag zijn ...

Gouden herenring met wapen en platina front
Resultaat: 350 EUR

Heren zegelring, GG 585/000, met platina front. Massieve ring met vierkant zegel van platina voorzien van wapengravure. ca13,9 gr. ø 58

Lang gouden fijn biesmarkcollier
Resultaat: 350 EUR

Lang gouden biesmarkcollier, 585/000. Lang fijn biesmarkcollier, ø 2mm, met veeroog. Lengte 120 cm. ca.23 gr.

Schilderij, winter
Resultaat: 350 EUR

Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 besneeuwd landschap met beek, olieverf op linnen 55x45cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 350 EUR

Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.

Zwarte design stoel, Pierre Paulin
Resultaat: 350 EUR

Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G

Goudkleurige fautteuille
Resultaat: 350 EUR

Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G

Twee Art Deco nachtkastjes kersen
Resultaat: 350 EUR

Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G

Bronzen beeldje, jongeman
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm

7 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G

7 Kopjes en 8 Schotels, Chinees
Resultaat: 350 EUR

Negentiende eeuwse Chinese kop en schotels 7 maal, floraal, landschap, en coulissen decor (gemerkt) (chip schotel)6,7x13ø

Zilveren theedoos
Resultaat: 340 EUR

Zilveren theedoos met slot. Langwerpig theedoos met fraai uitgewerkt sleutelgat voorzien van bolgevormde deksel en hollopende zijkanten. Oostenrijk rond 1850. Sleutel ontbreekt. Grootte 14x9x8 cm. ca....

Odeurflacon, aardewerk met goud
Resultaat: 340 EUR

Odeurflacon van Engels aardewerk met gouden rand, 585/000. Bruin/blauw/wit gekleurd en bewerkt Engels aardewerk flacon, cylindervormig ( gemerkt Doulton-Lambeth) met gouden montuur voorzien van gravur...

Globus op standaard
Resultaat: 340 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Duitse globus op Piedestal, eikenhoutengestoken met guirlande, Erdglobus Karthogt Institut Peter. J. Oestergaard Berlin 179cm Cond:G

Aardewerk odeurflacon met gouden montuur
Resultaat: 330 EUR

Aardewerk odeurflacon met gouden 585/000 montuur. Bruin/blauw met wit gekleurd Engels aardewerk ( Doulton-Lambeth) met gouden bewerkt montuur en binnenwerk. Voorzien van binnenstop. ø 3x7 cm. Cond.: G...

Grote notenhouten uittrek-tafel
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm

Tibetaanse paravent
Resultaat: 330 EUR

Groot Tibetaans rood lakwerk kamerscherm met goudkleurige florale decors 21e eeuw 184x160cm Cond:G

Gouden armband
Resultaat: 325 EUR

Gouden armband, 585/000, dubbel gourmetschakel. Fraaie brede armband met een dubbele gourmetschakel voorzien van bakslot met 2 veiligheden. Lengte 19 cm ca. 19,9 gr.

Gouden armband gourmet
Resultaat: 325 EUR

Gouden bolgourmet armband, 585/000. Bolgourmetarmband, breedte 9 mm, met bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm. ca 19,2 gr.

Corsius zeegezicht
Resultaat: 325 EUR

Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G

Skeletklok
Resultaat: 325 EUR

Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G

Eiken kabinet
Resultaat: 325 EUR

Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)

Gouden Art Deco ring met amethist en diamant
Resultaat: 320 EUR

Mooie ring GG 585/000 met amethist en diamant. Ring met grote ovale kop met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 13x9 mm, aan weerskanten versierd met een briljant geslepen diamant in strakke vie...

Schilderij bootje
Resultaat: 310 EUR

Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G

Märklin H0 37607, serie 601 DB
Resultaat: 310 EUR

Märklin H0 37607, TEE-dieseltreinstel serie 601 DB in originele verpakking en in goede staat.

3 Manchetknopen, GG met monogram
Resultaat: 300 EUR

Drie manchetknopen GG 585/000, met monogram. Grote ronde manchetknopen versierd met een monogramgravure, MB. ø 24 mm. Totaal ca 19 gr. Cond.: G

Landkaart Stavoren, Blaeu
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Stavoren, door Joan Blaeu 1599-1673, handingekleurd, Stavoren D.D. Consolibus ET Senatoribus Urbis Stavriae, gravure op papier, redelijk goed 51,5x53cm

Jan Toorop, vrouwen in fabriek
Resultaat: 300 EUR

Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G

Stilleven met bloem
Resultaat: 300 EUR

Monogram B.J stilleven naar 17e eeuws voorbeeld olieverf op paneel 65x54 Cond:G

Beeld/lamp Moor
Resultaat: 300 EUR

Grote houtgestoken Moorlamp op console 20e eeuw Venetiaanse stijl met metalen 10 lichts lamp in goede staat 210cm.

Marmeren kolomklok
Resultaat: 300 EUR

Antieke Frans marmeren Louis Seize stijl pendule omstreeks 1870 tweede periode, 8 daags uurwerk origineel met halfuurslag, 40cm Cond:G

Hollandese vitrine opzetkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast Barok, Louis Quinze 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 225x170x40cm Cond:G

Kabinet Empire
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G

Frans eiken kabinet
Resultaat: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Bronzen beeld, Masson
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Twee 18e-19e eeuwse Delftse dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G

Servies Meissen
Resultaat: 300 EUR

Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G

Chinese strooier, zilveren dop
Resultaat: 300 EUR

Kang Xy strooier 17e 18e eeuws met geisha en floraal decor zilveren montuur eind 19e eeuw 12x 4ø cm Cond:R/G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G

Delftse transition vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Delftse vaas met Chinees decor oude barst en randschade. 25cm Cond:R

Perzisch bronsje met kattenpootje
Resultaat: 290 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met jonge herten, drie poten met kat of hond vorm en florale decors Cond:G

Odeurfles met gouden dop
Resultaat: 280 EUR

Kristallen flacon, minaret vormig geslepen, met bewerkte GG 585/000 kraag en dop in de vorm van een hoge tulband. MT.: Nicolaas Kooiman Schoonhoven, 1862-1903. ø 4x11 cm voorzien van binnenstop. Cond....

Pallisander kolomklok
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke Franse palissander gefineerde kolompendule met intarsia, vergulde bronzen kapitelen en slinger omstreeks 1880 wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 46,5cm Cond:G

GG 10 Gulden munthanger + collier
Resultaat: 275 EUR

Goumetcollier met munthanger, 585/000. Verstelbaar gourmetcollier met een bewerkte hanger met een dubbel getorste rand voorzien van een gouden tientje, 1875. Lengte 65 cm. ca.16,4 gr.

Zilveren theedoos
Resultaat: 275 EUR

Prachtige zilveren theedoos, 800/000 Duits, Biedermeier. Zeer fraaie langwerpige theedoos geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpootjes. De doos is versierd met Biedermeier graveringen en voorzien van een ...

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 275 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm

Engelse wortelnoten tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok in Engelse stijl met maanstand en halfuurslag bronzen ornamenten vierkant uurwerk (duits) met opdraaiveren, gemerkt met springend hert omstreeks 1900 in goede origi...

Kastje, huisapotheek
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Hausapotheke omstreeks 1880 met houtgegraveerde panelen, florale graveringen en spreuken, Griekse vrouw met slang, halve zuilen en tollen (hangkast met ...

Engelse sidetable
Resultaat: 275 EUR

Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm

Fam Rose theepotje
Resultaat: 275 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen familie Rose trekpot met floraal decor in goede staat 14x17,5x10øcm Cond:G

6 Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G

Sevres doos, eind 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm

Chinese dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas Kang Xy, met decor van hoogwaardiheidsbekleders, bovenrand beschadigd 25,5x15,5ø Cond:R

Platelen beeld, eland
Resultaat: 275 EUR

Art Deco keramieken beeld door Chris van der Hoef omstreeks 1920 voor plateel fabriek, voorstellende een Eland 23x29x8cm Cond:G

Suze Robertson, badende vrouwen
Resultaat: 270 EUR

Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G

Perzisch bronzen schaal
Resultaat: 270 EUR

Antieke Perzische of Chinese bronzen schaal, mogelijk Chiao Tou, Han periode met gevlochten bol symbool c 250 voor Christus Cond:G

Gietijzeren kapstok + witte bak
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke gietijzeren kapstok met paraplubak en spiegel omstreeks 1880 met emaille vochtopvangbak in goede staat 195x70x35cm

Mahonie keldertje met 4 karaffen, goud
Resultaat: 270 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G

Antieke Chinees ivoren geisha
Resultaat: 270 EUR

Grote antieke ivoren Chinees figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese oude wijsgeer met staf en accessoires, in goede staat 29cm (zonder Sokkel) cond:G
Grote antieke Chinese Geisha met lotusbl...

Kristallen odeurflacon als vogel kooitje met goud
Resultaat: 260 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 kraag en vogel. Langwerpige geslepen kristallen "vogelkooitje" met bewerkte gouden banden en binnenwerk, gouden kip in kristal geslepen dop. Verstevigd bij sc...

Dubbele Boheemse odeurflacon met zilver
Resultaat: 260 EUR

Dubbele kristallen odeurflacon met zilveren doppen. Liggende flacon gemaakt uit Boheems kristal met olijfslijpsel, blauw omrand, diabolo vormig versierd met 2 zilveren bolle doppen en kragen voorzien ...

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G

Diverse boeken
Resultaat: 260 EUR

Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...

Bronzen vergulde kandelaar
Resultaat: 260 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Friese stoelklok ca. 1800
Resultaat: 260 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie en originele beschilderingen 70cm Cond:G

5 Kopjes en 4 schotels
Resultaat: 260 EUR

Vijf delen Chinees porselein Kang Xy porselein 17e 18e eeuws 4 kop en schotels en 1 los kopje, vaandeldrager en hoogwaardigheidsbekleder te paard (beschadigingen) 5,5x13ø Cond:R/G

Stel theebussen
Resultaat: 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Zilveren schaal, blauwe binnenbak
Resultaat: 250 EUR

Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...

Zilveren jachthoorn met snuifdoosje
Resultaat: 250 EUR

Zilveren jachthoorn, 925/000, met snuifdoosje. Jachthoorn, Engels met fluit en fraaie banden met o.a. vergulde versieringen. Aan het uiteinde van de hoorn zit een scharnier met ruimte voor het geurspo...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 250 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, merk Tell, met gouden 585/000 gourmetband. Vierkant horloge, 16x16 mm, met losse band, gourmetschakel verlopend in breedte. Plaat wat aangetast. ca 22 gr. Lengte 16 cm

4 Gouden ringen
Resultaat: 250 EUR

Vier gouden trouwringen, 585/000. totaal ca. 17,4 gr. Breedte 4 mm.