Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm
Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G
Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G
Lot oude kristallen glazen en onderzetters divers (27+) minimale chip mogelijk
Lot van 8 kristallen dessertschalen achtkantig en veertienkantig minimale chip mogelijk 4-14cm Cond;G
Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...
Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G
Grote 19e eeuwse keramieken Japanse schaal(gemerkt) met blauw floraal decor en bruine bewerkte buitenranden 11-30ø Cond;G
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Grote 19e eeuwse Engelse keramieken presenteerschaal gemerkt I.mprov'd canton China met floraal en goud decor Cond:G 4x43x32cm
Vier delen 19e eeuws keramiek, goudsteen schenkkan, allertons kom, petrus regout kastkom, grote kom 7-19cm Cond:G
Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 met floraal decor(Samson) 7,5x16ø Cond:G
Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Zilveren gondel, 800/000, miniatuur, gemaakt uit filligrain. Met 2 gondeliers. 11x1x2cm ca 16,6 gr. Cond.:G
Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.
Twaalf vlaks geslepen kristallen zalfpotje 4cm met 925/000 zilveren deksel MT.: Crisford & Norris, Birmingham jl.: P 1939
Geslepen kristallen zoutvaatje met o.a ruit en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 925/000 zilveren bovenrand Londen anno 1916 hierbij een 835/000 zilveren zoutschepje steel bekro...
Zilveren hanger,875/000, ingelegd met parelmoer. Grote ovale hanger met opening in het midden, ingelegd met parelmoer. 8x4,2 cm, ca. 17,9 gr.
Zilveren 800/000 miniatuur schildpaddoosje met te openen schild 3,5x2,5 16 gram Cond:G
Gedraaid collier met roze koralen, ø 3 mm, bestaand uit 2 snoeren, voorzien van zilveren, 925/000 sluiting. Lengte 42,5 cm. ca. 13,2 gr.
Zilveren 925/000 miniatuur 5 lichts kandelaar gemerkt KUHN 4cm Cond:G
Zilveren 800/000 vingerhoed met fraaie driehoekjes, en ster op punt, gladde onderrand voorzien van oud belastingkeur 6 gram Cond:G
Zilveren collier met hanger, 925/000, met barnsteen. Gourmetcollier met peervormige barnsteenhanger, 15x33 mm. Lengte 50 cm ca. 5,8 gr.
Twee stalen colliers met zilveren, 925/000 hanger, V model met parel. Sieraad van de week 2008. Ontwerp: Atelier Bockweg en Eekels, nieuw inoriginele doos
Grove zilveren armband, 925/000. Soort figaroschakel, Breedte 12 mm, Lengte 20 cm. ca 40 gr.
Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.
Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G
C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm