Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijtje
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleedje, blauw-bruin-oker 123x77cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-groen-oker, 143x210cm Cond:R/G

4 Bronzen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

Divers oud/antiek gekleurd glas
Resultaat: 30 EUR

Lot oud antiek gekleurd glas o.a. vijf keer 18e/19e eeuws Roemer(chips bovenrand) totaal 25 stuks 3 soorten Cond:R/G 12-13cm

Kristallen Murano flesje
Resultaat: 30 EUR

Oude Murano glazen stopfles met originele beschildering 20e eeuw 12,5cm Cond:G

Geelglazen flacon + vaas
Resultaat: 30 EUR

Amandelgeslepen glazen parfumfles en dekseldoos omstreeks 1930 geel glas, 11-16cm Cond:G

4 Delen kristal, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R

Kristallen vaas, zilv. rand
Resultaat: 30 EUR

Grote amandelgeslepen kristallen vaan met octogonale voet 20e eeuw en zilveren omranding 900 gehalte 31cm Cond:G

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Lot oude kristallen glazen en onderzetters divers (27+) minimale chip mogelijk

Diverse kristallen schalen
Resultaat: 30 EUR

Lot van 8 kristallen dessertschalen achtkantig en veertienkantig minimale chip mogelijk 4-14cm Cond;G

2 Karaffen + 6 glaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm

4 Deens porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G

8 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...

Divers Hollands keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G

Japanse schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse keramieken Japanse schaal(gemerkt) met blauw floraal decor en bruine bewerkte buitenranden 11-30ø Cond;G

18e Eeuws bord, China
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Antieke presenteerschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse keramieken presenteerschaal gemerkt I.mprov'd canton China met floraal en goud decor Cond:G 4x43x32cm

3 Antieke kommen + kan
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws keramiek, goudsteen schenkkan, allertons kom, petrus regout kastkom, grote kom 7-19cm Cond:G

Twee maal Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

Kastkom
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 met floraal decor(Samson) 7,5x16ø Cond:G

2 Porseleinen bordjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G

Groot Delfts blauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R

Chinees bordje (chip)
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

Zilveren gondel, miniatuur
Resultaat: 27 EUR

Zilveren gondel, 800/000, miniatuur, gemaakt uit filligrain. Met 2 gondeliers. 11x1x2cm ca 16,6 gr. Cond.:G

Zilveren koker
Resultaat: 25 EUR

Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.

Kristallen zalfpotje, zilv. deksel
Resultaat: 25 EUR

Twaalf vlaks geslepen kristallen zalfpotje 4cm met 925/000 zilveren deksel MT.: Crisford & Norris, Birmingham jl.: P 1939

Kristallen zoutvaatje met zilver
Resultaat: 25 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met o.a ruit en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 925/000 zilveren bovenrand Londen anno 1916 hierbij een 835/000 zilveren zoutschepje steel bekro...

Parelmoerhanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren hanger,875/000, ingelegd met parelmoer. Grote ovale hanger met opening in het midden, ingelegd met parelmoer. 8x4,2 cm, ca. 17,9 gr.

Zilveren miniatuur, schildpaddoosje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 800/000 miniatuur schildpaddoosje met te openen schild 3,5x2,5 16 gram Cond:G

Collier van roze koralen
Resultaat: 25 EUR

Gedraaid collier met roze koralen, ø 3 mm, bestaand uit 2 snoeren, voorzien van zilveren, 925/000 sluiting. Lengte 42,5 cm. ca. 13,2 gr.

Zilveren miniatuur, kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 925/000 miniatuur 5 lichts kandelaar gemerkt KUHN 4cm Cond:G

Zilveren vingerhoed
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 800/000 vingerhoed met fraaie driehoekjes, en ster op punt, gladde onderrand voorzien van oud belastingkeur 6 gram Cond:G

Zilveren collier met barnsteen hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met barnsteen. Gourmetcollier met peervormige barnsteenhanger, 15x33 mm. Lengte 50 cm ca. 5,8 gr.

Twee zilveren hangers
Resultaat: 25 EUR

Twee stalen colliers met zilveren, 925/000 hanger, V model met parel. Sieraad van de week 2008. Ontwerp: Atelier Bockweg en Eekels, nieuw inoriginele doos

Zilveren armband
Resultaat: 25 EUR

Grove zilveren armband, 925/000. Soort figaroschakel, Breedte 12 mm, Lengte 20 cm. ca 40 gr.

Zilveren theezeef met lekschoteltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.

Mosterdpotje, zilveren montuur
Resultaat: 25 EUR

Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G

Ongesigneerd, zeegezicht
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R

Schilderij, Hans Hunger
Resultaat: 25 EUR

Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G

Ongesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G

J.H.W Wittenberg
Resultaat: 25 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Schilderij W.J. van Beijnen
Resultaat: 25 EUR

W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij Frans Baayens, boek lezende man
Resultaat: 25 EUR

Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G

C. Akens, boerderij in bos
Resultaat: 25 EUR

C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Ets Poppe de maris
Resultaat: 25 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Bronzen Jugendstil schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm