Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...
Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Bakeliet tondeldoos met GG 585/000 en lederen beurs met zilver, 835/000. Tondeldoos met parelbewerking voorzien van GG schild met gravure BRG, 4x7x1,5 cm. en een lederen beurs met zilveren beugel en k...
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G