Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G
Diverse zilveren bestekdelen, bestaande uit 5 lepels 3 vorken en een broodmes met pistoolheft Mt: o.a van Kempen Voorschoten ca 280 gr
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1900 gemerkt, met decor van Chinese vrouw en spelend kind 30cm Cond:G
Thorapointer met vergulde bewerking en bezet met turkoois stenen. Versierd met Joodse kruizen en bekroond met een bol bezet met turkooisstenen. Vervaardigd uit witmetaal. 22 cm. Cond.: G
Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Zakhorloge GG 585/000, mechanisch. Zakhorloge ø 47 mm met gefacetteerde rand en met gravure aan de achterzijde en een horlogeketting van garen met drie GG ornamenten. Werkend.
Antieke RG broche, 585/000, Victoriaanse stijl ca 1850. Met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. W Si/P. Met zwart emaille bewerkingen.( waarschijnlijk Rusland ?) Onderste deel is afneem...
Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G
Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G
Twee kristallen bonbonnières met zilver. Een kleine kristallen schotel met sterslijpsel en waaierrand, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, 835/000, MT.: Burger en Co, Haarlem jl.: K 1920, ...
Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm
Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M
Parelcollier met GG 585/000, streeksluiting. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cylindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden ornamen...
Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Antieke leren sigarenkoker met Hollands zilveren applicaties versierd waaronder, ruiter te paard, 835/000 kleinkeur. 15,5x9x2,5cm Cond:G
Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm