Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Grenen barok kast
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R

2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden 19e eeuw 12-26cm Cond:G

9 Bestekdelen zilver
Resultaat: 60 EUR

Diverse zilveren bestekdelen, bestaande uit 5 lepels 3 vorken en een broodmes met pistoolheft Mt: o.a van Kempen Voorschoten ca 280 gr

Chinees hoornen figuur
Startprijs 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G

Grote mahonie meidenkast
Resultaat: 90 EUR

Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G

2 Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G

Chinese dekselvaas met afbeelding
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas omstreeks 1900 gemerkt, met decor van Chinese vrouw en spelend kind 30cm Cond:G

Thorapointer met edelstenen
Startprijs 110 EUR

Thorapointer met vergulde bewerking en bezet met turkoois stenen. Versierd met Joodse kruizen en bekroond met een bol bezet met turkooisstenen. Vervaardigd uit witmetaal. 22 cm. Cond.: G

Barnsteencollier
Resultaat: 130 EUR

Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Gouden herenhorloge met rouwketting
Startprijs 380 EUR

Zakhorloge GG 585/000, mechanisch. Zakhorloge ø 47 mm met gefacetteerde rand en met gravure aan de achterzijde en een horlogeketting van garen met drie GG ornamenten. Werkend.

Antieke gouden broche
Startprijs 1.700 EUR

Antieke RG broche, 585/000, Victoriaanse stijl ca 1850. Met 10 diamanten met oud-slijpsel, totaal ca 1,50 crt. W Si/P. Met zwart emaille bewerkingen.( waarschijnlijk Rusland ?) Onderste deel is afneem...

Porseleinen beeld, man met hond
Startprijs 120 EUR

Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G

3 Delen Messing, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud messing met florale en emaille beschildering, in Jugendstil stijl 20e eeuw 10,5-25cm Cond:G

2 Kristallen bonbonnières
Startprijs 90 EUR

Twee kristallen bonbonnières met zilver. Een kleine kristallen schotel met sterslijpsel en waaierrand, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, 835/000, MT.: Burger en Co, Haarlem jl.: K 1920, ...

Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 250 EUR

Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Zeldzame parelmoerdoos
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm

2 Samson bordjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M

Parelcollier met gouden streekslot met granaat
Startprijs 550 EUR

Parelcollier met GG 585/000, streeksluiting. Een collier met 4 rijen roze zoetwaterparels, wat cylindervormig, 8x5mm, bevestigd aan een antiek streekslot versierd met filigrain knopjes, gouden ornamen...

2 Pistolen
Resultaat: 475 EUR

Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat

5 Chinese schoteltjes
Startprijs 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G

Lederen sigarenkoker, zilveren applicaties
Startprijs 80 EUR

Antieke leren sigarenkoker met Hollands zilveren applicaties versierd waaronder, ruiter te paard, 835/000 kleinkeur. 15,5x9x2,5cm Cond:G

Chinese schaal, zilveren hengsel
Resultaat: 70 EUR

Achtiende eeuwse gesigneerde Chinese schotel met zilveren hengsel diep blauw floraal decor en geschulpte rand in goede staat 14x15,7cm