Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870. ca 24 gr. 7x3cm
Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MT.: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.
Zilveren lampenvoet, zuilmodel met bloementakken versierd en fraaie florale decoraties, 925/000, voorzien van tekst gravure. jl.: R 1909 Sheffield Hoogte 37 cm
Fraai geslepen kristallen bonboniere, , met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900. ø 13.5 cm