Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel 771
Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR
Zes vergulde zuurvorkjes 772
Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR
Zilveren cakevork 773
Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren bierpul 776
Zilveren bierpul

Resultaat:

130 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 779
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren natfruitschep 780
Zilveren natfruitschep

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kerstcouvert 782
Zilveren kerstcouvert

Resultaat:

80 EUR

Zilveren klontjestang 784
Zilveren klontjestang
Startprijs 25 EUR
Briefopener met zilveren heft 785
Briefopener met zilveren heft
Startprijs 25 EUR
Antiek Russisch wodkadrinkbeter 786
Antiek Russisch wodkadrinkbeter
Startprijs 25 EUR
Imra haaknaalden garnituur 787
Imra haaknaalden garnituur
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kristallen odeurkarafje 789
Kristallen odeurkarafje

Resultaat:

50 EUR

Zilveren natfruitschep 791
Zilveren natfruitschep
Startprijs 80 EUR
Zilveren eierlepel 792
Zilveren eierlepel
Startprijs 60 EUR
Zilveren botermes 793
Zilveren botermes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Kristallen lepelvaasje met zilveren lepels 794
Kristallen lepelvaasje met zilveren lepels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren Art-Deco vleesvork 797
Zilveren Art-Deco vleesvork

Resultaat:

25 EUR

Zilveren fotolijst 798
Zilveren fotolijst
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst 799
Zilveren fotolijst

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren tamboereerhaak 803
Zilveren tamboereerhaak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren tamboereerhaak met agaat 804
Zilveren tamboereerhaak met agaat

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 805
Zilveren fotolijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren Loddereindoosje 807
Zilveren Loddereindoosje

Resultaat:

130 EUR

Zilveren tabaksdoos 808
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 95 EUR