Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel, 835/000 MT.: P. van Oostrom Schoonhoven anno 1938, ca. 14 gr 12cm Cond:U

Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR

Zilveren cakevork 835/000 met fraaie oud Hollandse afbeeldingen en florale steel bekroond door molen met draaiende wieken mMT.: gebr Niekerk Schoonhoven anno 1945 31gr 20cm Cond:G

Zilveren bierpul
Resultaat: 130 EUR

Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 75 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000 met gravures en opgehoogde onder en bovenkant MT.: J.H van der Meulen Joure 6x4x2cm 32gr Cond:G

Zilveren natfruitschep
Resultaat: 25 EUR

Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G

Zilveren kerstcouvert
Resultaat: 80 EUR

Verguld "Sterling Denmark" zilveren kerstcouvert met fraaie geëmailleerde heften anno 1978 in originele doos, ca. 79gr., 16cm.

Zilveren klontjestang
Startprijs 25 EUR

Zilveren klontentang met getorste klauwpoten voorzien van Haags lof, als nieuw 835/000 MT.:. J.A.A Gerritsen Zeist ca 1910 12x5cm ca 34gr

Briefopener met zilveren heft
Startprijs 25 EUR

Briefopener met fraai gegraveerd zilveren heft 14cm, 835/000 Cond:G

Antiek Russisch wodkadrinkbeter
Startprijs 25 EUR

Antiek Russisch zilveren Wodka drinkbekertje met florale gravering en fijne kabelrand, onbekende keuren 84 zolotniks ca 18 gr ø3,0 x4,5 cm ca 1910

Imra haaknaalden garnituur
Startprijs 30 EUR

Bijzonder Imra haaknaalden garnituur bestaande uit een tweezijdig te gebruiken houder, negen haaknaalden en een houder met een klein mesje in origineel groen etui Cond:G

Kristallen odeurkarafje
Resultaat: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Zilveren natfruitschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren natfruitschep met ajourgezaagde en gegraveerde bak 835/000 gecontourneerde floraal gegraveerde steel. ca 44 gr. 7x19cm MT.: J.M van Kempen Voorschoten anno 1886 Cond:G

Zilveren eierlepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren, 835/000, eierlepel met open bak en geschulpte rand, steel met parelrand MT.: J.M van kempen en zn Voorschoten anno 1891, ca 59gr. 20x5cm Cond:G

Zilveren botermes
Startprijs 25 EUR

Zilveren botermes met plat rond heft met kam en inscriptie 26-5-1946, 835/000. Keurkamer Amsterdam anno 1919, ca 47 gr Cond:G

Kristallen lepelvaasje met zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met oa amandelslijpsel voorzien van zilveren bovenrand, 835/000. MT.: W. Burger&zn Haarlem, hierin zes zilveren lepeltjes met diverse fraaie bloemstelen MT.:. J.P Nieke...

Zilveren Art-Deco vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U

Zilveren fotolijst
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 55 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren tamboereerhaak
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren tamboereerhaaknaald, fraai gegraveerd met naald, vleugelmoer en afschroefbare dop voor opbergen van haaknaalden Nederlands gekeurd ca 1860 13cm Cond:G

Zilveren tamboereerhaak met agaat
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren tamboereer haaknaald, met graveerwerk, compleet met naald, hartvormige vleugelmoer en streepagaten heft, Nederlands gekeurd ca 1860, scheurtje en deukje in zilver 12cm

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zileren fotolijst 925/000 met brede omranding ca 20mm 16x21cm houten achterzijde, gedeukt Cond:R/G

Zilveren Loddereindoosje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren ,835/000, loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. MT.: D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 95 EUR

Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.