Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G
Fraaie zilveren roomlepel, Hollands 835/000, met bewerkte steel met perkamentrol en een haakje. MT.: Bijkamp en Co., Steenwijk, 1946-1975. ca. 22 gr. 4.5x10 cm Cond.: G.
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G
Drie delen zilver: 2 zilveren bakjes en een glazen bakje met zilveren deksel. Een filigrain bewerkt bakje 925/000 en een glad bakje, beiden met scharnier, en een glazen bakje met zilver bewerkt deksel...
Zilveren opdienbestek, 800/000 Duitsland, Fraai opdienbestek voorzien van florale bewerking op de heften, met gegraveerde versieringen op de bak en het lemmet. Alles in cassette. L.27cm.
Zilveren lepel, met fraai bewerkte strakke steel, Empire stijl en een bak gemaakt van agaat. 18x3 cm., Cond.: G
Geslepen kristallen lepelvaasje met oa amandelslijpsel voorzien van zilveren bovenrand, 835/000. MT.: W. Burger&zn Haarlem, hierin zes zilveren lepeltjes met diverse fraaie bloemstelen MT.:. J.P Nieke...
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Zeer fraaie uitklapbare bril, zilver 835/000, Art Deco, versierd met markesiet. Bevestigd aan een zilveren, 835/000, jasseron ketting, ø 3.1 mm Lengte 60 cm.
Italiaanse ikoon met zilveren montuur, afbeelding van Maria met kind, lithografie 8x10cm
Hollands zilveren miniatuur paard en wagen, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven, eind jaren zeventig. ca 41 gram Cond:G
Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G
Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G
Wajang standaard met 12 cocktailprikkers voorzien van wajangfiguur. Verzilverd. 10x3x9cm. Cond.: U
Zilveren Riksja miniatuur, geheel vervaardigd uit filigrain. Grootte 76x31x68 mm. ca. 27 gr. Cond.: G
Lot zilver 835/000 bestaande uit 5 koffielepels met biedermeiermotief, MT onleesbaar, JL: H 1867 Amsterdam, 2 vleesvorken met florale ajourbewerking, Niekerk Schoonhoven en Gebr. Huisman Schoonhoven, ...
Sterling zilveren parfumtrechtertje en een silver plated Sheffield parfumflesje met schroefdop. trechterlengte 4,5cm Cond:G
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Zilveren 835/000 Hollandse jugendstil taartschep met getrembleerde bewerking. MT.: E.Peereboom Amsterdam. JL.: M 1922. L.25cm., ca. 71gr. Cond.: G/U
Grote zilveren medaille 835/000 met afbeelding van man met geweer en vrouw met kind, op de achterzijde Nederlands wapen ø5cm ca 39 gr Cond:G
Fraai zilveren ronde asbak met in het midden een voorstelling met mensen, voorzien van fraai versierde randen ø 13x2cm MT. Fa van Orden Steenkist en Zweed Haarlem. ca 126gr JL.N:1948
Zilveren strooier en klontjestang, Engeland 925/000. Bijzondere strooier ovaal gevormd, versierd met guirlandes en florale bewerkingen, en een klontjestang met sierlijke bewerkingen. Strooier: MT: J.W...
Vijf delen antiek plated, beschuitbus, bonbonschaal, 2 delige onderzetter, en 2 plated kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw 9-23cm Cond:G
Zilveren bonbonschaaltje, 800/000, met scharnieren hengsel. Ronde geciseleerde schaal met bloemmotieven. De bodem is met hamerslagmotief. 13x10cm. ca. 70gr.
Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G
Zilveren Art- deco roomlepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde steel 17 gram mr. Fimra wed. A. Pluut Schoonhoven ca 1920 Cond:G
Drie zilveren miniaturen, bakker, muzikant, venter 835/000. ca. 29 gr. Cond:U
Drie zilveren miniaturen van drie verschillende ambachtslieden, 835/000. Totaal ca. 21gr. Cond:U
Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U
Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G
Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U
Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G
Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G
Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.
Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G