Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumflesje, gouden dop
Startprijs 140 EUR

Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G

2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

4 Zilv. flessendoppen in cassette
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Zilveren lampenvoet, zuilmodel met bloementakken versierd en fraaie florale decoraties, 925/000, voorzien van tekst gravure. jl.: R 1909 Sheffield Hoogte 37 cm

Stel theebussen
Startprijs 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Stel sierkurken
Resultaat: 80 EUR

Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand

Kristallen bonboniere
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen kristallen bonboniere, , met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900. ø 13.5 cm

Bonbonbakje
Startprijs 80 EUR

Geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaaltje met diamant slijpsel en geslepen ster op de bodem. Kleine randschade., voorzien van zilveren hengsel met parelrand, 835/000. Keurkamer Amsterdam 1912. ...

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MT.: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.

Zilveren miniatuur, vrouw met parasol
Resultaat: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Blauwglazen bloemenvaas
Startprijs 80 EUR

Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.

Zilveren loddereindoosje, laars
Startprijs 220 EUR

Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870. ca 24 gr. 7x3cm

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 95 EUR

Ovale zilveren tabaksdoos met rondom floraal drijfwerk 3,5x8x7cm.

Zilveren Loddereindoosje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren ,835/000, loddereindoosje met opgehoogd deksel. Bandendecor en een hartvormig schildje. MT.: D.H. Greaup Schoonhoven anno 1838

Zilveren tamboereerhaak met agaat
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren tamboereer haaknaald, met graveerwerk, compleet met naald, hartvormige vleugelmoer en streepagaten heft, Nederlands gekeurd ca 1860, scheurtje en deukje in zilver 12cm

Zilveren tamboereerhaak
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren tamboereerhaaknaald, fraai gegraveerd met naald, vleugelmoer en afschroefbare dop voor opbergen van haaknaalden Nederlands gekeurd ca 1860 13cm Cond:G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 55 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotolijst
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zileren fotolijst 925/000 met brede omranding ca 20mm 16x21cm houten achterzijde, gedeukt Cond:R/G