Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G
Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G
K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G
H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G
Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G
Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G
Twee Ype Wenning 1879-1959, stadsgezicht met gracht, dorpsgezicht met beek, gemengde techniek op papier, en houtskool op papier 10x7,5 en 10x14cm Cond:G
Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G
G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R
Drie antieke gravures 17e en 18e eeuws, een dorp en kasteel van ter Borcht door J.van Croes en gegraveerd Harrewijn Fecit(vouw), een Grotte de Fingal door Laurent, Perez saculp. Tome 1, page 175 (vouw...
Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G
Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G
Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.
Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm
Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G
Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G
Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G
Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G