Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R

Schilderij, Kranenburg
Resultaat: 45 EUR

H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G

Antieke gravure, Dusseldorf
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G

K. Eichhorst
Resultaat: 40 EUR

K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

Schilderij M. Zeiss, bloemen
Resultaat: 40 EUR

M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Arno Rink
Resultaat: 40 EUR

Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G

Hogendoorn, violen
Resultaat: 40 EUR

H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G

Z. Morel
Resultaat: 40 EUR

Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R

Hollands ijsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Theo Selhorst, bloemen
Resultaat: 40 EUR

Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Landkaart Blaeu
Resultaat: 40 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G

Elsbeth Bellartz
Resultaat: 35 EUR

Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 35 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Resultaat: 35 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Bruno Bruni
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, reebok
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G

Ype Wenning, stadsgezicht
Resultaat: 30 EUR

Twee Ype Wenning 1879-1959, stadsgezicht met gracht, dorpsgezicht met beek, gemengde techniek op papier, en houtskool op papier 10x7,5 en 10x14cm Cond:G

Hagstra
Resultaat: 30 EUR

Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G

Schilderij, vrouw in sneeuw
Resultaat: 30 EUR

G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R

3 Antieke gravures
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke gravures 17e en 18e eeuws, een dorp en kasteel van ter Borcht door J.van Croes en gegraveerd Harrewijn Fecit(vouw), een Grotte de Fingal door Laurent, Perez saculp. Tome 1, page 175 (vouw...

2 Schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G

5 Etsen, Jos v/d Berg
Resultaat: 30 EUR

Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G

Fritz Menzel
Resultaat: 30 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.

Schilderij, landschap boerderij
Resultaat: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

Pastel, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G

Hollandse ets, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 20 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

Sivert '78
Resultaat: 15 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G