Jan Lodeizen 1939, 1892-1980 vaas met bloemen in Art deco stijl, olieverf op linnen 45x33cm Cond:G
Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G
Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G
P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G
Jan Schonk, 1889-1976 kaketoe op tak, houtsnede op papier, 22x41cm Cond;G
Ludwig Valenta ( 1882 - 1943 Duitse School), olieverf op paneel, priester in interieur met boeken 21x16cm. Cond.: G
Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G
P. de Regt, omstreeks 1900, gesigneerd, winters landschap met wandelaar 50x34cm Cond:R
Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.
Hugo L. Braune 1922 ( 1875 - 1939/45 Duitse School), gouache op papier, kasteelvijver met zwaan 60x45cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Frans Baayens, Enschede 1845-1970 Buursebeek bij Haaksbergen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Gesigneerd W.Maris(niet toegeschreven) Hollands landschap met windmolen en koeien, olieverf op paneel 9x12cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1800, barokke sepia met zwaan, engelen etc. ø30,5cm. Cond.: G
Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G
Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G
Wolfgang Jacke omstreeks 1930 Duitse school, Am Müggelsee, olieverf op paneel. 47x61cm Cond:G
W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G
Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Gesigneerd L.J Klein(niet toegeschreven) 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret oliever op paneel, 29x40cm Cond:G
Heine 20e eeuw, stilleven met spelende jonge poesjes, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G
J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
J.Leblanc (Alexander Terhell 1863-1949) poldergezicht met visser, olieverf op linen 31x45cm Cond:G
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, vaas met margrieten, olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G
Jan Zondag 1965, 1891-1982 Blaricum, titel maannacht 100x80cm olieverf op paneel Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, doorkijk met figuren 57x47cm. Cond.: G
C.Koppenol 20e eeuw Hollandse school, strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 25x19cm Cond:G
M.H Mackensle (geen mackenzie) besneeuwd stadsgezicht met paarden en slee(worm in spierraam) olieverf op linnen 43x51cm Cond:M
Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Henk Reerink(Hengelo) portret vrouw van Rembrand, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
Arend van de Pol 1886-1956, landschap met schapen 49x37,5cm olieverf op linnen Cond:R/G
Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
M.Balman, bomschuiten op strand met schelpenvissers, olieverf op paneel 37x29 Cond:G
Zwart 2e helft 20e eeuw, stadsgezicht met figuren bij Katwijk, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en koeien 70x50cm. Cond.: G
M. Fritz 1881 (Duitse School), olieverf op linnen, herenportret 47x62cm. Cond.: G
Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G