Anton Reuvers(Enschede) middeleeuwse zeeslag, olieverf op paneel 24x30 cm Cond:G
Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G
J.Th. Unger omstreeks 1930, gracht Amsterdam met figuren , olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G
Mogens Ege 1842-1946 mediterane haven met vissersboten, olieverf op linnen 140x100cm Cond:G
G.Schumacher Duitse school, zeegezicht bij avond, olieverf op linnen, 130x100cm Cond:G
W. Poelman, 20e eeuw, landschap naar Ruisdael, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Ton Ancone(Oldenzaal) de Buursebeek, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, hardwerkende vrouw in boeren interieur, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ongesigneerd modern, vrouw bij vuurboom, olieverf op linnen 80x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 vaas met rozen op tafel, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Georg Pletser Rotterdam 1871-1942 stilleven met vaas en bloemen, aquarel op papier 75x54cm Cond:G
Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G
H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Drie etsen omstreeks 1900 Jan Sirks Rotterdam 1885-1938 Zeist, poldergezicht, boten in Rotterdam, Rotterdam. ets op papier. 14x30, 42x32, 44x38 cm Cond:G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, kubistische gitaarspeler 30x24cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G
Drie werken onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, drie teddyberen voorstellingen in goudkleurige lijst. 23x31cm Aquarel op papier. Cond:G
P.de Bruin omstreeks 1920, landschap met beek olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G