Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6032
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6 Chinese bordjes, 18e eeuw 6226
6 Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
 Samson kop & schotels 6376
Samson kop & schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wandplaat, Delfts blauw 6012
Wandplaat, Delfts blauw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3 Familie roze borden 6247
3 Familie roze borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6104
2 Imari vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Japanse krijgervaas 6393
2x Japanse krijgervaas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4 Delen Chinees met zilver 6006
4 Delen Chinees met zilver

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Borstbeeld van een dame 6091
Borstbeeld van een dame

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese schotel 6029
Chinese schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kang Xy vaas, 8-hoekig 6082
Kang Xy vaas, 8-hoekig

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wanli schotel 6037
Wanli schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6244
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6328
2 Imari vazen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6041
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Antieke Chinese borden 6243
3 Antieke Chinese borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese terracotta vaas 6414
Chinese terracotta vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6 Imari kop & schotels 6113
6 Imari kop & schotels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6306
2 Imari vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Chinese hengselschalen, zilver 6024
2 Chinese hengselschalen, zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Aardewerken schalen 6027
3 Aardewerken schalen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Imari kraagvaasjes 6121
3 Imari kraagvaasjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5 Delen Chinees porselein, 18e eeuw 6228
5 Delen Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Bierkruiken 6266
3 Bierkruiken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Familie Roze borden 6299
2 Familie Roze borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6307
2 Imari vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen vaas (paraplubak) 6394
Porseleinen vaas (paraplubak)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Fam Rose bord 6404
Fam Rose bord

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke beeldengroep 6422
Antieke beeldengroep

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Chinese miniatuurvaasjes 6323
6 Chinese miniatuurvaasjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vierkante vaas 6353
Chinese vierkante vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5 Imari borden 6364
5 Imari borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Speksteen leeuwenfiguur 6396
Speksteen leeuwenfiguur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas 6023
Delftse knobbelvaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Chinese borden, 18e eeuw 6036
6 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen servies, Haviland 6072
Porseleinen servies, Haviland

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies 6101
Servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari vaas, bronzen montuur 6105
Imari vaas, bronzen montuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees theedoosje 6251
Chinees theedoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Kopjes & 5 schotels 6255
6 Kopjes & 5 schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Delen Imari 6378
4 Delen Imari

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, zilv. beugel 6407
Chinees Kang Xi bord, zilv. beugel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beschilderde aardewerken hengselvaas 6130
Beschilderde aardewerken hengselvaas

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Vergulde kop & schotels 6056
2 Vergulde kop & schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek servies 6071
Antiek servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari viskom 6103
Imari viskom

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Apothekers potten 6109
3 Apothekers potten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas, zilveren deksel 6401
Chinese vaas, zilveren deksel

Resultaat:

90 EUR