Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten hangvitrine 4213
Wortelnoten hangvitrine
Startprijs 25 EUR
Groene kist 4284
Groene kist
Startprijs 25 EUR
Wijntafeltje 4133
Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR
Antieke tafel 4292
Antieke tafel
Startprijs 30 EUR
Bestoken wandregaal 4152
Bestoken wandregaal
Startprijs 35 EUR
Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR
2 Spiegels 4134
2 Spiegels
Startprijs 40 EUR
Zwarte etagere tafel 4154
Zwarte etagere tafel
Startprijs 40 EUR
Pianokrukje 4158
Pianokrukje
Startprijs 40 EUR
Spiegel in gouden lijst 4176
Spiegel in gouden lijst
Startprijs 40 EUR
Bijzettafel met kerfsnede 4212
Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 40 EUR
Vitrinekast 4287
Vitrinekast
Startprijs 40 EUR
Spiegel met geëtst glas 4126
Spiegel met geëtst glas
Startprijs 50 EUR
Facetgeslepen spiegel 4163
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR
Salontafel, stijlmeubel 4234
Salontafel, stijlmeubel
Startprijs 50 EUR
Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR
Eettafel 4290
Eettafel
Startprijs 50 EUR
Tafel met tegels 4107
Tafel met tegels
Startprijs 60 EUR
Eiken stoelen 20-er jaren stijl 4127
Eiken stoelen 20-er jaren stijl
Startprijs 60 EUR
2 Kersen Biedermeier stoelen 4144
2 Kersen Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR
Verguld bankje 4270
Verguld bankje
Startprijs 60 EUR
Mahonie bureau 4277
Mahonie bureau
Startprijs 60 EUR
Rond tafeltje 4267
Rond tafeltje
Startprijs 65 EUR
Biedermeier breistoel 4117
Biedermeier breistoel
Startprijs 75 EUR