Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.
Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G
Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Antieke ivoren netsuke, China of Japan, gesigneerd, voorstellende twee Chinese jongeren spelende met voorradzak 3x4x2cm cond:G
Antieke ivoren magic bol op piedestal, handgesneden drakendecor, diverse opengewerkte bollen in een 13x5øcm Cond:G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Antieke Chinese of Japanse gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een Chinese man met plunjezak(gat in de zak) Cond:R/G
Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R
Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G
Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G
Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G
Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G