Oud niervormig kastje met messing beslag en intarsia 20e eeuw, 3 lades in goede staat 72x31x56 cm
Swarovski Nanuc ijsbeer (837477), compleet uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal, H.: 16,3cm. In originele doos en in goede staat
Swarovski Assepoester (255108), uitgevoerd in helder kristal met gematteerde trap, armen, hoofd en voetje. Rozetten op de mouw en strik van de jruk zijn van rose kristal. 14,8x10cm. Inclusief het loss...
Swarovski merrie (860864), uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal (manen en staart zijn van mat kristal). 14,5x13,5cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski Maxi bloemschikking (252976), drie gefacetteerde bloemen met gele harten van topaas-kristal, geheel op gefacetteerde voet 15,5x7cm. In goede staat en in originele doos.
Swarovski dolfijn prestige (221628), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 21cm. In originele doos en in goede staat.
Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Mondgeblazen Auerhoen (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 30x19,5x13,5cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen vogel (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 33x18,5x14. Genummerd 1377/5000, in zeer goede staat.
Mondgeblazen korhoen (Iittala Finland), 22x14x12cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen gouden duif "jaarvogel 2001" (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 22x14,5x11cm. In zeer goede staat.
Mondgeblazen plevier (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 23x11,5x11,5cm. In zeer goede staat.
Swarovski hertenbok (291431), uitgevoerd in helder kristal met zilverkleurig gewei, staand op gematteerde voet 17,5x14cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski Astro dekseldoos (210793), uitgevoerd in mat kristal. Het handvat is in de vorm van een asterbloem met 3 blauwe stenen ø10cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski waterlelie kandelaar (119747), in de vorm van een waterlelie (large) ø13,5cm. in goede staat en met originele doos.
Swarovski Colorado kom (168082), uitgevoerd in helder kristal, staand op 3 gekleurde bolpootjes 12x12cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski olifant moeder (678945), lichaam van gefacetteerd helder kristal. De poten, slurf, slagtanden en staart zijn van glad kristal. Ogen van jet kristal, 11,5x11cm. In originele doos en in goede ...
Swarovksi leeuw op rots (269377), uitgevoerd in helder kristal staand op een gematteerde voet. 4,5x12cm. In originele doos en in goede staat.
Swarovski kandelaar (010001) in de vorm van een waterlelie (medium) ø9,5cm. in goede staat en met originele doos.
Swarovski Grizzly beer (243880) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen 9x7,5cm. In goede staat en met originele doos.
Swarovski ballerina (236715), uitgevoerd in helder en gematteerd kristal. Voorzijde van de jurk en haar met diverse roze steentjes. Ogen zijn licht saffierkleurig. 13,5x7cm. In goede staat en in origi...
Swarovski dromedaris (247683), uitgevoerd in helder kristal, staand op gematteerde voet. Ogen zijn van geel/groene kristalsteentjes 12x11,5cm. In goede staat en in originele doos.
Swarovski giraffebaby (236717) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, H.: 13,9cm. Cond.: G
Swarovski schip (162882) uitgevoerd in helder kristal met gematteerde vlaggen. Inclusief een spiegel waarop "Santa Maria" staat en in originele doos. 11,5x9,5cm. Cond.: G