Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Grote blauwe glazen Murano vaas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x22x14cm.
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G