Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Oude Duitse Schlingen scheerset in etui met zeven messen, omstreeks 1920 met ivoor imitatie heften, in goede staat 4x18x11 Cond;G
Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R
Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...