Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm

Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Scheerset
Startprijs 170 EUR

Oude Duitse Schlingen scheerset in etui met zeven messen, omstreeks 1920 met ivoor imitatie heften, in goede staat 4x18x11 Cond;G

Theekistje
Startprijs 160 EUR

Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G

5 Dekseldoosjes in de vorm van eieren
Resultaat: 150 EUR

Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G

Koranhouder, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R

Kistje sieraden + schildpad-bril
Resultaat: 35 EUR

Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G

Japans cloisoné
Startprijs 100 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

6 Delen cloisone
Resultaat: 70 EUR

Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.

Foto lijstje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

Messing etageretafeltje, vierkant
Startprijs 50 EUR

Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm

2 Grote vazen, J.S.
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G

2 Kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G

Gietijzeren bloemtafeltje ca. 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G

Russisch reisikoon
Startprijs 50 EUR

Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm

2 Antieke kerk-kandelaars
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G

2 Antieke bronzen tafllampen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G

Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G

Staande schemerlamp, bronzen voet
Resultaat: 80 EUR

Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm

Hangpetroleumlamp, bonte kap
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G

Antieke hand-naaimachine
Resultaat: 75 EUR

Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Uit hoorn gesneden wandelstok-handvat
Startprijs 220 EUR

Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G

Apothekers reiskistje
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...