Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G
Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G
Vooroorlogs knikkerspel omstreeks 1930 gemaakt van multiplex en spijkers 78x41x7cm Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.
Kavel met 14 diverse oude Mahjongg spellen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G
Drie antieke speelgoedfornuizen, twee blikken en 1 gietijzeren(incompleet) 9-18cm Cond:R
Antiek poppenkastje, 1 derus met lade en spiegeldeur, vurenhout en berkenhout (bamboe effect) omstreeks 1900, in goede staat 49cm
Dertiger jaren Engelse kinderduwezel op wielen, gemerkt: Trademark Chiltern Toys(1 oog mist) 50x52x22cm Cond:R/G
Decoratieve kinderwagen met 8 porseleinen popjes 2e helft 20e eeuw 18-37cm Cond:G
Kavel met 11 speelgoedauto's: 5x Opel Zafira in doos (Minichamps), 1x Opel Zafira minichamps en 5x Mercedes (o.a. Conrad) 10-15cm. Cond.: G
Kavel met 13 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G
Twee delen oud Duits Steiff speelgoed: 1x uil "Wittie" en 1x hond "Bazi". Beide met etiket en "Knopf" 10-14cm. Cond.: G
Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...
Zeer groot kavel met ca. 200 (wellicht meer) delen speelgoed waaronder: Modelauto's (Matchbox, Corgi, Siku, Lesney, Politoys, etc.), modelvliegtuigen, vrachtwagens, en overige voertuigen. Allen in bes...
Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.
Twee delen speelgoed: 1x Racebaan in doos "Cartronic Plus Big Action Set" en 1x Nikko Porsche 935 Turbo Racing Special 1:12 radiografische auto. Beide delen niet getest op werking en eventueel missend...
Antieke Duitse porseleinen pop, Armand Marseille 370 A.m 2 Dep met porseleinen onderarmen en stoffen lichaam, 51cm Cond:G
Grote Duitse antieke porseleinen pop, Armand Marseille, nr 370 AM 9 Dep met gelede lichaam, in goede staat (kop heel) Cond:R/G 78cm
Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G
Groot kavel met racebaan en accesoires van "Carrera Exclusive" met onder andere de volgende dozen (artikelnummers) met inhoud: 20100, 20404, 20509, 20581, 20411, 20511, 20502 en een "Tuning-kit". Onde...
Antiek poppenkoetsje omstreeks 1900 met celluloid popje met drie panelen met putti afbeeldingen, in goede staat 17x9x10cm
Drie oude blikken speelgoed motoren omstreeks 1960, 1 maal Japan Police P.D, 1 maal China (opwindbaar) nr 602 ms 702, 1 maal China MF 115 met rubberen hoofd. 12-22cm Cond:G
Zeldzame set schoenhut poppen en originele Volendammer klederdracht,houten klompen(herkomst Newark museum) Albert Schoenhut 1872-1935 USA Pensylvania. Deze poppen zijn voorzien van een ingegraveerde s...
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G