Drie zilveren armbanden. Twee zilveren rinkelbanden, één bestaande uit 5 armbanden, 13 mm, en één bestaande uit 7 armbanden, 16 mm, allemaal bewerkt, aan elkaar verbonden. En een brede armband met gev...
Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U
Slavenband zilver 925/000 met edelstenen. Armband versierd met diverse edelstenen, o.a. parels, turkoois en topaas, met GG zettingen en GG accenten. De armband is voorzien een bakslot en scharnier ca....
Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G
Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U
Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.
Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm
Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G
Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G
Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G
Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G
Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G
Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...
Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G
Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...
Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R
Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm
Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G
Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Een set van drie zilveren, 835/000 rinkelbanden, gemaakt als één. Twee armbanden met een facetbewerking en een gematteerde armband, verbonden met een loszittend plat oog. ø 64 mm ca 10.3 gr. Dikte 1.0...
Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G
Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.
Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G
Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.
Lot diverse sieraden bestaande uit double en parelsieraden bestaande uit diverse parelcolliers, armbanden en oorknoppen, diverse double hangers, armbanden, manchetknopen en horloges.
Twee fraaie hangers van witmetaal met blauwe stenen. Beide hangers voorzien van ketting. Grootte 60x78 cm en 32x62 mm.
Lot bestaande uit edelstenen colliers o.a. tijgeroog, parels, agaat en koraal.
Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G