Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G

Witgouden hanger kyaniet/diamant
Startprijs 350 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...

3 Figuren met hoofdtooi
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G

Parfumflacon met zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G

Zilveren couvert
Startprijs 50 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

Houtsnijwerk met been
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

Zwarte klok
Startprijs 700 EUR

Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.

Kristallen odeurkarafje
Resultaat: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Tegel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...

Klok porselein
Startprijs 320 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Hanger, blauw saffier
Startprijs 275 EUR

Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...

Gouden ring met witopaal
Startprijs 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.

Twaalf zilveren ringen
Startprijs 100 EUR

Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.

5 Gouden horloges
Resultaat: 675 EUR

Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...

3 Chinese borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

Wit gelakte Grutterskast
Startprijs 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Resultaat: 200 EUR

Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G

4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G

Barometer in messing bewerkte kast
Startprijs 90 EUR

Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G