Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G
Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G
Grote antieke Franse messing reiswekker met Corinthische zuilen, prachtige vergulde wijzerplaat met emaille, gesigneerd F.Auri sosle Paris, slagwerk met twee hamers op spiraal. 17x10,5x9cm Cond:G
Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm
Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.
Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G
Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...
Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.
Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.
Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G