Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G
Twee keer 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten en florale decors en zilveren afsluiting 13,5x10cm 835/000 dop voorzien van filetrand Mt. Fa W Burgers en zonen, Haarlem 1952-1975 Cond:G
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G