Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G