Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen Duits aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

Kaststel Delfts blauw
Startprijs 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

Twee vazen v/d Vaart
Startprijs 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm

Imari vaas met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

3 Chinese capucijner kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G

Diverse delen Royal Albert
Resultaat: 85 EUR

Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...

2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G

3 Aardewerken schalen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G

Grote terracotta olifant
Resultaat: 200 EUR

Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.

Ivoren figuur liggend
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G

2x Antieke ivoren netsuke
Startprijs 80 EUR

Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G

Diverse delen been
Startprijs 110 EUR

Drie Chinese benen netsukes en 1 masker(gemerkt) 20e eeuw

2 Erotische benen snuffbottles
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G

Ivoren krokodil met olifanten
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

2 Karaffen
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

Swarovski jaarstuk: Isadora 2002
Resultaat: 110 EUR

Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette. In originele doos en in goede staat.

2 Glazen vasen
Resultaat: 100 EUR

Twee kunstglazen objecten, vaas artcristal Bohemia, A.Jabiarski 2e helft 20e eeuw 25-32cm Cond:G

15 Delen glas/kristal
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G

Swarovski pinguïn (627067)
Resultaat: 70 EUR

Swarovski pinguïnmoeder met baby (627067), uitgevoerd in helder gefacetteerd kristal H.: 11,5cm. In originele doos en in goede staat.

Swarovski Zeearend (248003)
Resultaat: 100 EUR

Swarovski Amerikaanse zeearend (248003) uitgevoerd in gefacetteerd en glad helder kristal. Snavel is van light Topaz en ogen zijn van Paradise Blue Crystal. Gematteerde kop, nek en staart. 12,8x7,5cm....