Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.
Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.
Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.
Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.