Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en zonnebloemen 40x50cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures, Joc. Marianus sculp., betreffende Hollandse zeeslagen: 1x gevecht tussen Hollandse fregatten Castor en Engelse fregatte "Mai 1781 Kaap St. Marie", en 1x slag op Doggersbank, ...
Gesigneerd Lely ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands rivierlandschap met molens bij Leidschendam 65x57cm. Cond.: G
Chinees 19e eeuws schilderij achter glas in originele Chinese lijst. Barstjes in schilderij en behoeft restauratie 13x9cm. Cond.: R
A.J. Heshorst ca. 1950, olieverf op paneel, Tiroler herdersjongen op rotsblok 50x60cm. Cond.: G
J. Waleput 1951 (Belgische School), olieverf op linnen, paardenwagen over brug 70x80cm. Cond.: G
Hans Seitner ( 1897 - 1968 Wien), olieverf op paneel, bei Salzburg gegen Watzmann 48x24cm. Cond.: G
Arthur Navez ( 1881 - 1931 Franse School), aquarel op papier, dorpsstraat 28x24cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Franse roodgekleurde etsen met putti, Boucher pinx Demarteau nr. 109-110 (vochtvlekken) 39x28,5cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuws Haagse school, jongen met schep op straat, aquarel op papier 16,5x10cm Cond:G
Gravure 18e eeuws naar een schilderij van David Teniers gegraveerd door (ai Testolini) dansende figuren op vioolmuziek, gravure op papier. 21x16,4 Cond:R
Monogram S.D. 56, paard in de stijl van Salvador dali, Oostindische inkt op papier. 40x28,5 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G
Ets 19e eeuws To Clopton Prhys Esg.this vieuw between Grogen and Llandrillo on the river Dee, by T Walmsley, engraved by Fr Jukes. 44x35cm ets op papier, Cond:R/G
Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G
Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G
Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G
Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G