Oud Chineese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm
Grote oude Chinees porseleinen vaas, Familie Verte, met rondom figuren in landschap decor, 1e helft 20e eeuw, 55cm Cond:G
Grote porseleinen Imari vaas met decor van goud, flora en figuren 2e helft 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Roze kom(gemerkt) met rondom figuren decor met spelende kinderen in goede staat 10x21cm
Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e heflt 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G
Twee antieke Chinese miniatuurvazen, 19e eeuws, gemerkt met figuren in de natuur decor, in goede staat 11,5-12cm