Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersen stoel
Resultaat: 35 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Hutkoffer
Startprijs 30 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Barokstijl tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Rolbureau
Startprijs 400 EUR

Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Etagere met intarsia
Resultaat: 75 EUR

19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G

Bureau
Resultaat: 170 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G

Biedermeier kast
Resultaat: 100 EUR

Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G

Halve maan tafel
Startprijs 60 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G

Halve maan tafel
Startprijs 60 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Mahonie theetafel op wieltjes
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G

Mahonie tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G

Vitrinekast
Startprijs 60 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Secretaire
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...

6 Stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.

Salontafel
Startprijs 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

Ladenkastje als bureau
Startprijs 600 EUR

Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G

Kast met deurtjes en laden
Startprijs 90 EUR

Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.

Eethoek met 6 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm

Lodewijk bank
Startprijs 60 EUR

Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G

Barok kast
Startprijs 800 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Thee-trolley
Startprijs 80 EUR

Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.

Rolluik kastje
Startprijs 100 EUR

Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.

Vitrinekastje
Startprijs 100 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

Kabinetkast, Chinees
Startprijs 400 EUR

Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.

Laden commode
Startprijs 400 EUR

Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.

Theetafel
Startprijs 120 EUR

Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel