Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G
Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52
Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G
Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse vergulde spiegels met lichte beschadiging 101x78 en 107x70cm Cond:R/G
Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G