Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G
Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G
Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...
Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.