Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ronde barometer
Startprijs 50 EUR

Grote mahoniehouten barometer omstreeks 1940 met Nederlandse tekst in goede staat 22ø cm

Stik-barometer
Resultaat: 90 EUR

Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm

Barometer
Startprijs 90 EUR

Antieke houtgestoken barometer met druivenranken, omstreeks 1900, klein stukje van het blad af, verder in goede staat. 61x34cm Cond:G

Gestoken barometer
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G

Thermometer
Resultaat: 100 EUR

Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.

Barometer
Startprijs 30 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

Banjo barometer
Startprijs 200 EUR

Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G

Jugendstil barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil barometer van eikenhout omstreeks 1900 54cm Cond:G

Bril in etui
Startprijs 130 EUR

Antieke bril met roggehuid koker, 19e eeuw China 15,5x6.5x3cm Cond:G

2 Klapper pistolen
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.

Opengewerkt bord
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Perzisch schild
Startprijs 100 EUR

Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.

Kavel kledendracht
Resultaat: 50 EUR

Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G

Kavel emaille
Resultaat: 40 EUR

Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G

Vaas met messing
Startprijs 80 EUR

Vergulde messing pijpvaas met keramiek ca. 1900, handbeschilderd decor van tuin 24xø12cm. Cond.: G

Bentheimer bakje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 25x88x43cm.

Bentheimer bakje
Resultaat: 180 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x99x51cm.

Masker + hoorn als speer
Startprijs 35 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G

Groot mes
Startprijs 120 EUR

Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...

5 Fotolijstjes
Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm