Grote mahoniehouten barometer omstreeks 1940 met Nederlandse tekst in goede staat 22ø cm
Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm
Antieke houtgestoken barometer met druivenranken, omstreeks 1900, klein stukje van het blad af, verder in goede staat. 61x34cm Cond:G
Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G
Antieke bril met roggehuid koker, 19e eeuw China 15,5x6.5x3cm Cond:G
Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.
Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G
Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.
Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G
Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G
Vergulde messing pijpvaas met keramiek ca. 1900, handbeschilderd decor van tuin 24xø12cm. Cond.: G
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G
Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G
Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm