Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3
Resultaat: 330 EUR

Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...

Russisch jachtmes
Resultaat: 330 EUR

Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...

Telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm

Cloissone set
Startprijs 575 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaren, Mooren
Resultaat: 120 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.

Keldertje met karaffen
Startprijs 240 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G

3 Bewerkte koperen schalen
Startprijs 100 EUR

Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G

Black Forest snijwerk
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse black forest (Schwarzwald) snijwerk, voorstellend een gems onder een boom.(met asbak en luciferhouder) omstreeks 1900. in goede staat. 17x15,5x10 Cond:G

Neogothische lamp
Startprijs 80 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Melkboer met lantaarn
Startprijs 180 EUR

Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G

Dekseldoos met kikker
Startprijs 150 EUR

Bronzen Jugendstil geurverdrijver ca. 1900 in lelievorm met slak en kikker (1 pootje opnieuw aangezet) 21cm. Cond.: R-G

Bronzen vaasje
Resultaat: 250 EUR

Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø

Messing Alarm Tyfon
Startprijs 80 EUR

Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G

Bronzen drinkbeker
Resultaat: 300 EUR

Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm

Bronzen vaasje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...

Reisikoon Rusland
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse bronzen reisikoon (drie luik) drie heiligen in goede originele staat 12x36 Cond:G

Grote scheepsbel
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Scheepsbel omstreeks 1900 in goede staat 36x26ø Cond:G

2 Boekensteunen, zwijnen
Resultaat: 90 EUR

Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G

Bronzen baardmankruik
Startprijs 160 EUR

Oude bronzen Baardmankruik omstreeks 1900 Keyser Henrick IV in goede staat

Humidor
Resultaat: 250 EUR

Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G

Tafelstuk met hond
Startprijs 70 EUR

Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G

Asbak met fazant
Startprijs 90 EUR

Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.

2 Tafelstukken, rookartikelen
Startprijs 130 EUR

Twee antieke compositie metalen tafelstukken (rookartikelen): 1x dame met luciferhouder en 1x pauw als sigarenhouder 16-21cm.

Tafel opzetstuk
Startprijs 70 EUR

Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.