25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Pastel, A. Terhell 1202
Pastel, A. Terhell
Startprijs 100 EUR
Schilderij, v. Duren 1203
Schilderij, v. Duren
Startprijs 100 EUR
Schilderij, J.F. van Galen 1204
Schilderij, J.F. van Galen
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Chris Snijders 1205
Schilderij, Chris Snijders
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Parijs 1206
Schilderij, Parijs
Startprijs 280 EUR
P. Scheerlinck 1207
P. Scheerlinck

45 EUR

Abraham Vles 1913 1208
Abraham Vles 1913
Startprijs 120 EUR
Russisch schilderij 1209
Russisch schilderij

40 EUR

Schilderij, Willy Tiedjen 1210
Schilderij, Willy Tiedjen

80 EUR

Russisch schilderij 1211
Russisch schilderij

40 EUR

Schilderij, Tilly Moes 1212
Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 50 EUR
Schilderij, naakt 1213
Schilderij, naakt
Startprijs 150 EUR
Collectie Cerné 1214
Collectie Cerné

60 EUR

Schilderij, W. Poelstra 1215
Schilderij, W. Poelstra

60 EUR

J. Waelput 1216
J. Waelput

30 EUR

2 Tekeningen, 17e eeuw 1217
2 Tekeningen, 17e eeuw

60 EUR

7 Tekeningen, flora 1218
7 Tekeningen, flora
Startprijs 150 EUR
Pierre Jechinoff 1219
Pierre Jechinoff

25 EUR

Schilderij, Kranenburg 1220
Schilderij, Kranenburg
Startprijs 60 EUR
Litho, peuter 1221
Litho, peuter
Startprijs 100 EUR
Z Morel 1222
Z Morel
Startprijs 50 EUR
Berlijnse schilder 1223
Berlijnse schilder
Startprijs 25 EUR
Hans Seitner 1224
Hans Seitner

30 EUR

Schilderij, Italiaans landschap 1225
Schilderij, Italiaans landschap

80 EUR