Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm
Grote Russische bronzen figuur door Hans Guradze met marmeren voet, voorstellend een paardengespan met drie paarden, en man en vrouw(mogelijk nagietsel) 20x48x20 Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend oude Chinese man met wandelstok 61cm Cond:G
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse ets (beschadigd) AA.LL.Societas Excudit Vienne et Aug. Vindel. Cum Gratia et Privileg SAC. Cees Majest. een stadsgezicht met ontelbare figuren, oriens, meridies, occidens...
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G
Grote oude antieke Chinees porseleinen figuur, 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellende een Chinese man (hoogwaardigheidsbekleder, in goede staat 63x5cm
Groot oud Chinees porseleinen figuur , 1e helft 20e eeuw (gemerkt) voorstellend Chinese man met kind, in goede staat 62cm
Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....
Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Antieke Lenzkirch tafelklok met scheepjesmechaniek omstreeks 1900 met dagaanduiding, kwartierslag, slagwerk op gong, pallisander kast met bronzen sierwerk, In goede staat 48x28x18cm (handgreep is gebr...
Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Prachtige ring WG 750/000 met briljant en blauw saffier. Mooie elegante ring met een grote blauw saffier in het midden, ø 6 mm, versierd met een rand met briljant geslepen diamanten, 14x totaal ca. o....
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø
Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.
Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.
Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G
Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.
Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G
Bijzondere oorknoppen RG 585/000 met blauw opaal en parel. Brisures met ovale opalen met getorste rand met daarboven een klein pareltje. ca. 4.2 gr. Grootte 24x12 mm.
Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56
Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G
Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deks...
Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G
Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G
Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G