Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Servies, Nymphenburg 6004
Servies, Nymphenburg

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Rietveld bureau 4026
Rietveld bureau

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Trekpotje, blauw/groen 6010
Trekpotje, blauw/groen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4006
Eiken kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6 Bronzen bedels, monnik 5005
6 Bronzen bedels, monnik

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3502
Louis Seize pendule

Resultaat:

760 EUR

Verkocht
Armband GG stenen 10
Armband GG stenen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hengselmand, parelrand 91
Hengselmand, parelrand

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
W. van Nieuwenhoven 1025
W. van Nieuwenhoven

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jugendstil staande klok 3559
Jugendstil staande klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4028
Eiken kabinet

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Barock vitrinekast 1960 4016
Barock vitrinekast 1960

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oorknoppen, opaal/parel 580
Oorknoppen, opaal/parel

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 658
Ring GG briljant

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Nicolaas Bastert 1002
Nicolaas Bastert

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kabinet 4032
Kabinet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, de Jongere 1044
Schilderij, de Jongere

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1023
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Meissen servies 6000
Meissen servies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij, 17e-18e eeuw 1019
Schilderij, 17e-18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij, J.G. van Luppen 1069
Schilderij, J.G. van Luppen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1421
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot porseleinen stuk 6003
Groot porseleinen stuk

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kop & Schotels, Kang Xi 6043
Kop & Schotels, Kang Xi

Resultaat:

550 EUR