Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G
Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM
Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G