Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Boekenkast
Startprijs 1.600 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

2 Casettes, zilveren bestek
Resultaat: 60 EUR

Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.

Kristallen strooibus
Startprijs 70 EUR

Dikwandige 8-vlaks geslepen kristallen strooibus voorzien van zilveren, 835/000 montuur met dop. MT: A. Pluut Jr, Schoonhoven, ca 1925, ø 7x12cm. Cond G

Grote dekselpot
Startprijs 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met krijgers en natuur decor, en zwarte achtergrond (haarlijn in deksel) 33,5x30ø Cond:R/G

Mahonie barokkast
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...

Zilveren ring
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/00 merkTi Sento. Brede ring, 12 mm, met parelmoer en zirkonia's, gerhodineerd. ø 58 ca 16 gr Als nieuw

Hanger
Resultaat: 90 EUR

Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...

Spaanse schaal
Resultaat: 20 EUR

oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G

Hanger GG amethist
Startprijs 500 EUR

Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote bewerkte hanger met ovaal gefacetteerde amethist, 11x20. De rand om de steen is fraai uitgewerkt. ca 17,0 gr. Grootte hanger 26x48 mm.

Armband GG fijn
Startprijs 70 EUR

Fijne armband GG 585/000. Fijne schakelarmband. ca. 2.3 gr. Lengte 18,5 cm

Frans Baayens, Buurs meertje
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren 8-hoekig snuifdoosje, handgegraveerd rondom 835/000 ca. 1866 MT: A Schijfsma, Sneek ca. 22 gr Cond:G

Imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

Hanger barnsteen zilver
Resultaat: 20 EUR

Hanger zilver 925/000 met barnsteen. Grote hanger met gladde rand en een opake markies geslepen barnsteen. Grootte 5.2x2.3 cm. ca. 8.2 gr.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 50 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, met brede omlijsting, 17 mm, en houten achterkant ca. 16x21 cm Cond G

2 Hutschenreuther vazen
Startprijs 70 EUR

Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR

Antiek pepermuntdoosje, zilver 835/000, Empire. Zonder scharnier, versierd met ribbelwerk in banen. MT: M.Warren, Sneek ca 1817. ca. 24 gr. ø 4.5 cm Cond.: G

Figurenpendule ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...

Staand klokje
Startprijs 220 EUR

Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G

J. Haak, eekhoorn
Resultaat: 110 EUR

J.Haak 1988 eekhoorn op stam, olieverf op linnen 24x30 Cond:G

Damesportret met hoed
Startprijs 150 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G

Ewald Jorzig
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G

Ring zilver kleurstenen.
Startprijs 40 EUR

Rijring zilver 925/000 met kleurstenen. Rijring met ovaal geslepen kleurstenen, Amethist, blauw topaas, peridoot, granaat en citrien. Breedte 6 mm ø 54 ca.3.8 gr. Gerhodineerd Nieuw