Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Dikwandige 8-vlaks geslepen kristallen strooibus voorzien van zilveren, 835/000 montuur met dop. MT: A. Pluut Jr, Schoonhoven, ca 1925, ø 7x12cm. Cond G
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met krijgers en natuur decor, en zwarte achtergrond (haarlijn in deksel) 33,5x30ø Cond:R/G
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Ring zilver 925/00 merkTi Sento. Brede ring, 12 mm, met parelmoer en zirkonia's, gerhodineerd. ø 58 ca 16 gr Als nieuw
Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...
oude Spaanse keramieken schaal, met binnenin bewerkte florale decors en roofvogel en gouddecor. 20e eeuw, minimale chip, 11x12x12. Cond:G
Grote hanger GG 585/000 met amethist. Grote bewerkte hanger met ovaal gefacetteerde amethist, 11x20. De rand om de steen is fraai uitgewerkt. ca 17,0 gr. Grootte hanger 26x48 mm.
Fijne armband GG 585/000. Fijne schakelarmband. ca. 2.3 gr. Lengte 18,5 cm
Frans Baayens (1896-1970 Enschede) Buurser meertje(twee plakkers) 60x50cm. Cond:G
Antiek Hollands zilveren 8-hoekig snuifdoosje, handgegraveerd rondom 835/000 ca. 1866 MT: A Schijfsma, Sneek ca. 22 gr Cond:G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G
Hanger zilver 925/000 met barnsteen. Grote hanger met gladde rand en een opake markies geslepen barnsteen. Grootte 5.2x2.3 cm. ca. 8.2 gr.
Zilveren fotolijst, 925/000, met brede omlijsting, 17 mm, en houten achterkant ca. 16x21 cm Cond G
Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G
Antiek pepermuntdoosje, zilver 835/000, Empire. Zonder scharnier, versierd met ribbelwerk in banen. MT: M.Warren, Sneek ca 1817. ca. 24 gr. ø 4.5 cm Cond.: G
Franse pendule ca. 1900 met compositie metalen figuur en bruin geaderd marmer. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Achterpoot afgebroken maar erbij, verder in goede staat 50cm. Met slinger en sleut...
Franse tafelklok (bakkersklok) 19e eeuw met zichtbaar uurwerk (zonder slagwerk). Beschilderde kast met floraal gouddecor, geheel in zeer goede originele staat 38x24x11cm.
Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Rijring zilver 925/000 met kleurstenen. Rijring met ovaal geslepen kleurstenen, Amethist, blauw topaas, peridoot, granaat en citrien. Breedte 6 mm ø 54 ca.3.8 gr. Gerhodineerd Nieuw