Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Delen divers 2276
4 Delen divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
J. Schäfer, sculptuur 5037
J. Schäfer, sculptuur

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp, groot 2281
Tiffany stijl tafellamp, groot

Resultaat:

120 EUR

Antiek slot 2283
Antiek slot
Startprijs 90 EUR
Zilveren doosje, monogram 273
Zilveren doosje, monogram
Startprijs 60 EUR
Hanger met granaat 277
Hanger met granaat
Startprijs 70 EUR
Ring RG/GG granaat 281
Ring RG/GG granaat
Startprijs 100 EUR
Broche GG/Zilver granaat 284
Broche GG/Zilver granaat
Startprijs 60 EUR
Beeldje, St. Antonius 5049
Beeldje, St. Antonius
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Bronzen wandversiering 2301
Bronzen wandversiering

Resultaat:

35 EUR

Notenkraker 2315
Notenkraker
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Drie delen tin 2319
Drie delen tin

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Tafelmessen 323
6 Tafelmessen

Resultaat:

90 EUR

4 Delen kristal met zilver 325
4 Delen kristal met zilver
Startprijs 140 EUR
Litho, keukeninterieur 1319
Litho, keukeninterieur
Startprijs 70 EUR
Bronzen erotisch beeld 5059
Bronzen erotisch beeld
Startprijs 180 EUR
Lepelrekje, tinnen lepels 2325
Lepelrekje, tinnen lepels
Startprijs 20 EUR
Fritz Menzel 1363
Fritz Menzel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Affiche, T. Flautrec 1370
Affiche, T. Flautrec

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Groot beeld 5069
Groot beeld

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Tiffany stijl tafellamp 2351
Tiffany stijl tafellamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Haak, paddestoelen 1378
J. Haak, paddestoelen

Resultaat:

130 EUR

Bronzen boekensteun 5073
Bronzen boekensteun
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3 Delen divers 2372
3 Delen divers

Resultaat:

35 EUR