Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Duitse ets(gravure) anna Maria Johann Daniel Fingerlerin, eine geborene Bunkin(Bartholome Kilian Sculps 1630-1696) 16x23cm. Gravure op papier. Cond: G

Porseleinen vaas
Resultaat: 30 EUR

Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G

ZIlv. doos
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Leren tabakdoos
Startprijs 80 EUR

Antieke ovale leren tabaksdoos met zilveren naamplaat en zilveren applicaties met scharnier. 14x10x4cm Cond:G

Damesportret met hoed
Startprijs 150 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G

Schilderij op paneel
Startprijs 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Zilveren dameshorloge
Startprijs 40 EUR

Zilveren dames hanghorloge, 800/000, Zwitsers, aan lang jasseroncollier. Werkend. ø 30 mm. Lengte 80 cm

Gouden dameshorloge
Startprijs 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.

Landkaart, N. Visser
Startprijs 35 EUR

Hollandse landkaart 17e eeuw, Britanniae Angliae scotiae per Nicol Visscher (in lijst) waarschijnlijk kleiner gemaakt 52x39 Cond:R

Oosterse gouache
Startprijs 45 EUR

Antieke Perzische gouache (gesigneerd), vermoedelijk 19e eeuw of ouder met voorstelling van figuren bij Oosterse tenten in de natuur 20x12cm. Cond.: G

Fritz Menzel
Startprijs 40 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Hollands ijsgezicht
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Wessels 75
Startprijs 70 EUR

Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G

Gravure, Teniers
Resultaat: 30 EUR

Gravure 18e eeuws naar een schilderij van David Teniers gegraveerd door (ai Testolini) dansende figuren op vioolmuziek, gravure op papier. 21x16,4 Cond:R

Ets 18e eeuw, Rugendas
Startprijs 30 EUR

Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13 Cond:R/G

Erich Tonkel
Resultaat: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

W. Hogarth, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G

Aquarel, molen aan water
Startprijs 120 EUR

Anton Drickx 1878-1927 poldergezicht met boten aquarel op papier 62x42 cm Cond:G

Schilderij, Folker Larsson
Resultaat: 50 EUR

Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G

Grote vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R

Schilderij, J. Brouwer
Startprijs 150 EUR

J. Brouwer 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 37x28cm Cond:G

Schilderij, Ruhe
Startprijs 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

2 Delen Fanyence
Startprijs 30 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

2 Nieuwjaarswensen
Startprijs 80 EUR

Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R