Antieke Japanse keramieken vaas met houten console ca. 1900 (gesigneerd) met decor van figuren in tuin (4-hoekig)32x13x13cm. Cond.: G
Antieke ovale leren tabaksdoos met zilveren naamplaat en zilveren applicaties met scharnier. 14x10x4cm Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55 olieverf op linnen. Cond:G
Hollandse landkaart 17e eeuw, Britanniae Angliae scotiae per Nicol Visscher (in lijst) waarschijnlijk kleiner gemaakt 52x39 Cond:R
Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G
Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13 Cond:R/G
Anton Drickx 1878-1927 poldergezicht met boten aquarel op papier 62x42 cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren (stuk bovenrand gelijmd) 55cm Cond;R
J. Brouwer 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 37x28cm Cond:G
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en licgte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R