Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.
Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.
Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr
Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...
Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr
Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.
Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...
Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 55 ca 4.0 gr
Zeer fraaie chatelaine, zilver 835/000, met 2 fraaie stempels en sierlijke sleutel, beiden antiek met filigrain bewerking. Bevestigd aan 2 sierlijk bewerkte tonnen door middel van jasseron schakels. L...
Collier met granaten en GG 585/000 sluiting. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een mooie ovale met getorst draad bewerkte sluiting met in het midden een ovale granaat. Lengte ...
Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge Levrette met GG kast, ø 45 mm, werkend
Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr
Broche GG 585/000 met micro moziak. Broche met 2 onyx stenen, 16x18 mm, versierd met bloemen uit micro mozaik. Om de onyx zit een fraaie versierde gouden rand. Grootte 46x20 mm ca 8.9 gr
Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr
Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig.
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale GG zetting met dubbele getorste rand bezet met een ovale bloedkoraal. ø 15x10 mm, ø 56 ca 3.7 gr
Lot met barnstenen bestaande uit 4 kettingen met diverse geslepen en ruwe barnstenen en een ovale barnstenen hanger met zilveren hangeroog. ca 168 gr
Rijring GG 585/000 met briljanten. Een wat opstaande rijring met 7 briljanten, 7x0.05 crt, TW/VSI ø 61 ca 2.5 gr
Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Fijne ring met ovale zetting van getorst draad met een ovale bloedkoraal, 12x6 mm, met een mooie rode kleur. ca 2.3 gr, ø 55
Hanger en collier GG 585/000 met briljant. Fijn venetiaans collier met fijne solitair hanger met briljant, ca 0.15 crt. ca 2,5 gr lengte 42 cm