Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
19e eeuwse Chinees porseleinen thee glazuur vaas met geschulpte opening, gesigneerd.Cond:G 19x15
Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm
grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G
19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long vaas met drakendecor opgewerkt met goud-bronskleurig glazuur 17x10 cm. Cond:G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse imari porseleinen vaas met decor van goud en draken (geribt) in goede staat 47x25cm.
Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...
Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
19e eeuwse Chinese porseleinen Familie Roze kom, gesigneerd, met fijne beschilderingen van draken en florale decors.Cond:G 7,5x16,2cm.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...