Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G
Grenenhouten apothekerskast ca. 1900 met 44 laden in goede staat. 124x150x40
Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.
Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barockstijl met 6 laden en bronzen beslag. Cond:R\G 90x67x33
Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.
Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Mahoniehouten lectuurmeubel met lade. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met koperen wieltjes 60x48x38cm. Cond.: R-G
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Niervormig tafeltje van mahoniehout met kersen blad 19e eeuw . Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 38x33x47cm. Cond.: U
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G
Mooie stijlvolle lederen draaibare bureaustoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.