Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G
Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.
Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G
Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel (zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G
Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G
Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G
Grote 19e eeuwse kersenhouten hoekkast, laat Biedermeier, met lade, twee delig en twee deuren onder met grenenhouten panelen, omstreeks 1850. 210x100x160 Cond:G
Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G
Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.