Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...
Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten 2-deurs vitrinekast ca. 1800-1820. Geheel staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en sloten. In goede originele staat (minimale fineerschade) 200x110x...
Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54
Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63
Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.
Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...
Ring GG 585/000, met briljant. Grote grove ring met vierkante bovenzijde 7x7 mm waar een briljant van 0.21 crt in zit. ca 9,2 gr. ø 63. Cond. Nieuw
Oude vitrine 20e eeuw met bronzen beslag, mahonie met wortelnoten fineer (marquetterie en bandintarsia). Twee deuren en afgerond glas, geheel staand op hoge poten in zeer goede staat 180x110x40cm.
Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181
Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Ovaal zilveren (800/000) doosje met een afbeelding van een vrouwfiguur tussen diverse takken en bladeren met sierlijke bewerkte rand, vermoedelijk Duits 7x5,2x2,5cm., ca. 72gr.
Herenhorloge Bulova Super Seville Day & Date. Stalen herenhorloge Bulova, automaat, met dag en datumweergave. Het horloge is voorzien van een metalen band. Lengte 19,5 cm ø 34 mm Cond U
Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G
Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G
Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm
Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...
Sierlijke ring WG 585/000 met briljant. Elegante ring met in het midden 3 briljanten, omlijst door een zeshoek bezet met wat kleinere briljanten. totaal ca 0,50 crt. Breedte 11 mm de ring is voorzien ...
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G
Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G
Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47
Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G
Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeer fraai collier van zoetwaterparels. Een collier mer 4 rijen zoetwaterparels in verschillende groottes 4-12 mm en vormen, wit met diverse rozetinten, bevestigd aan een zilveren 835/000 langwerpige ...
Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G
Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Marylin Monroe, in de stijl van Andy Warhol' publisched by Sunday B.Morning' reproductie op papier. 90x90 cm. Cond:G
Dameshorloge Bulova Super Seville date just. Double dameshorloge, automaat, werkend, met vergrotend datumvenster in het glas en voorzien van steentjes op de wijzerplaat. het horloge heeft een metalen ...
Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G
Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G
Gerard.C.Krol (1882-1959 Enschede) stenderkast,olieverf op linnen, 40x50cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G
Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R
Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46
Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G
Fijne entouragering wit 416/000 met saffier en diamant. Fraaie strakke entourage ring met in het midden een ovaal geslepen blauw saffier, ca 0.50 crt met een rand met 12 briljant geslepen diamanten. I...
Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5
Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Bewerkte ring GG 585/000 met briljant. Hoog opstaande entourage ring met ruwe bewerking en 7 briljanten, middensteen ca 0,22 crt en zijstenen ca 0,03 crt per stuk. ca 4.0 gr ø 55
Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G
Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104
Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G
Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G
Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...
Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm
Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr
Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85
Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G
Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm
Unieke Engelse zilveren (925/000) Empire rammelaar met fluit. Zilver verguld, rammelaar met 8 bellen, fluit en een staafje bloedkoraal (afgebroken), MT: John Riley London, JL: R 1812, 11x5cm., ca. 56g...