Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zaans klokje 3633
Zaans klokje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Kopjes, 18e eeuw 6287
2 Kopjes, 18e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kom, 18e eeuw 6363
Kom, 18e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Meissen 5x 6369
Meissen 5x

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 6384
Porseleinen figuur

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Citizen horloge 671
Citizen horloge

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kavel diverse munten 2709
Kavel diverse munten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Bankbiljetten NL 2710
3 Bankbiljetten NL

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
22 Diverse munten 2712
22 Diverse munten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Delfts kaststel 6106
Delfts kaststel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Vaasjes satsuma 6158
2 Vaasjes satsuma

Resultaat:

10 EUR