Ongesigneerd omstreeks 1900, wintergezicht met kasteel en figuren, olieverf op linnen. 31x20cm Cond:G
Armband GG/WG 585/000 met briljant. Fraaie plaatjes armband met in het midden een grotere sierlijke schakel met een WG slag met daartussen een briljant, 0,10 crt TW/VSI. De armband is voorzien van ba...
Collier en hanger GG/RG 585/000 met onyx en diamant. Langwerpige hanger met ovaal cabouchon geslepen onyx, ca 6.36 crt. Boven en onder de steen zijn fraaie RG bloemetjes aangebracht met in het hart ee...
Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Double collier met camee hanger. Doublé soort dubbel jasseroncollier met grote cameehanger, ø 28x33 mm, gemaakt van een broche. Lengte 42 cm
Fraai gelobt 3-delig zilveren, 835/000 servies bestaande uit: theekan, suikerpot en melkkan met zwart houten oor, kleinkeur. MT: Juwelier Aubert en Zn (1953 - heden), 11x23x18cm. en 7x13x10cm., ca. 84...
Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.
Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw
Fraaie geslepen kristallen koekschaal ca 26cm met waaierrand slijpsel en 835\000 zilveren hengsel met parelrand, MT: kled.J.Held-Amsterdam ca 1880 Cond:G
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...