19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G
Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Fraai gelobt 3-delig zilveren, 835/000 servies bestaande uit: theekan, suikerpot en melkkan met zwart houten oor, kleinkeur. MT: Juwelier Aubert en Zn (1953 - heden), 11x23x18cm. en 7x13x10cm., ca. 84...
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch
Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Terracotta ampfora ca. 1880 met engelenvoorstelling, gemerkt J.M. en nr. 83, in goede originele staat 39cm.
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
Fraaie geslepen kristallen koekschaal ca 26cm met waaierrand slijpsel en 835\000 zilveren hengsel met parelrand, MT: kled.J.Held-Amsterdam ca 1880 Cond:G
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
4 antieke Duitse porseleinen kop en schotel omstreeks 1900,1 KPM floraal en gouddecor,1 Meissen met blauw en goud decor(minimale chip) 1 Weens met groen-blauw bloemendecor, en 1 Schlesie goud en bloem...
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...