Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3-Delig zilveren servies 47
3-Delig zilveren servies

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Aquarel, botters op strand 1180
Aquarel, botters op strand

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule 3514
Charles Dix pendule

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klok, wereldbol 3515
Klok, wereldbol

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4016
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Commode 4021
Commode

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bank, snijwerk 4128
Bank, snijwerk

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier fijn 264
Bloedkoralen collier fijn

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Choker WG briljant 627
Choker WG briljant

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 638
Ring GG briljant

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Vitrine 4018
Vitrine

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Preekstoel 4060
Preekstoel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
2 Lederen kuipstoelen 4107
2 Lederen kuipstoelen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Ovale snuifdoos met portret 71
Ovale snuifdoos met portret

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Herenhorloge Bulova 104
Herenhorloge Bulova

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Choker GG 637
Choker GG

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum 1095
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Inktstel met olielamp 2020
Inktstel met olielamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Italiaanse glaskast 4034
Italiaanse glaskast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Keramieken plaquette 6005
Keramieken plaquette

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Delen jade 6351
2 Delen jade

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Brieflezende figuren 1111
Brieflezende figuren

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Grunder buffetkast 4013
Grunder buffetkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Johannes Weiland, eenden 1032
Johannes Weiland, eenden

Resultaat:

325 EUR