Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G